Archiwum 2011

Relacja na zywo
Gornik 09 - Grunwald 1-1 (1-1)
(strona wymaga odswiezania)

KONIEC MECZU: 1-1, FATALNE GWIZDKI SEDZIEGO, najpierw arbiter wyrzuca przez pomylke Bartkiewicza, a potem za nic Szpotona, a w 93 min. puszcza gre mimo faulu na Szczygle i Myslowice omal nie zdobyly gola

93 min. Szczygiel faulowany, omal mu nie urwalo nogi, sedzia puszcza gre (!!!), Kocur wychodzi sam na sam, najpierw slupek ratuje Grunwald, pozniej trafiony zawodnik Grunwaldu

90 min. Brzozowski niecelnie z wolnego

84 min. Napastnik gospodarzy w ostatniej chwili zblokowany przez Jarczyka

83 min. Brzozowski glowa sciaga pilke napastnikowi gospodarzy

81 min. Za Dulebe wchodzi Dabek

B0 min. Szczygiel ukarany zolta kartka

79 min. Kocur w kontrze tuz obok slupka

78 min. Za Kucharza wchodzi Zuga

76 min. Ladny strzal Leckego, alei tuz obok slupka

74 min. Po wolnym i strzale Porwika bramkarz na rog

70 min. zawodnik Myslowic w starciu pada na murawe, przez niego przewraca sie Szpoton i sedzia pokazuje mu za nic (!!!) CZERWONA KARTKE, paranoja - teraz jest 10 na 10

69 min. Szpoton faulowany, sedzia stoi obok i nie widzi ani nie slyszy jak zawodnik gospodarzy przejechal po nodze Cichego

66 min. Za Stawowego wchodzi Szczygiel

64 min. Szpoton do Kota, ktory po raz drugi w meczu przegrywa pojedynek z bramkarzem

57 min. Za Raka wchodzi Kocur

57 min. Dosrodkowanie w pole karne, gdzie niepilnowany Jaskiernia uderzyl bardzo niecelnie

53 min. Maciongowski i Bartkiewicz ukarani zoltymi kartkami - dla Bartkiewicza jest to drugie zoltko i w konsekwencji zostaje ukarazny CZERWONA KARTKA

Do przerwy: 1-1

45 min. Szpoton zagrywa w pole karne do Kucharza, ktory uderza tuz obok bramki

37 min. Po rogu Brzozowskiego Kot glowkuje na dalszy rog i tam niewiele zabraklo, aby Kucharz siegnal pilki

1-1 Veselji, 29 min. - zbyt krotkie wybicie lezacego na ziemi zawodnika Grunwaldu, Michalik wzlizgiem zgrywa i Veselji z bliska pokonuje Janosza

25 min. Brzozowski z woleja tuz obok bramki

0-1 Brzozowski, 23 min. (wolny) - Brzoza precyzyjnie nad murem i bramkarz nie siega pilki

22 min. Bartkiewicz fauluje tuz przed polem karnym Kota i zostaje ukarany zolta kartka

20 min. Strzal Maciongowskiego z dystansu nad bramka

18 min. Po podaniu Kucharza Stawowy tuz obok bramki

18 min. Kucharz zagrywa za plecy obroncow do Kota, ktory wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale przegrywa z nim pojedynek

12 min. Szybka wymiana pilki przez Zielonych, Szpoton uderza zza pola karnego, bramkarz paruje jego grozne uderzenie

40 sek. Veselji zagrywa pilke na czysta pozycje do Jaskierni, ktory ucieka Porwikowi, wchodzi w pole karne i strzela, Janosz paruje na rog

Jest to 25. mecz ligowy obu zespolow - 12 zwyciestw Gornika, 11 Grunwaldu i 1 remis.

Sedziowie: Milosz Widlarz - Waclaw Bak, Marcin Miedzybrodzki (Zywiec)