1-1 Pieniążek, 9 min.
2-1 Brzozowski, 20 min.

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC MECZU: 2-1

92 min. za Łęckiego wchodzi Zuga (Grunwald)

91 min. Brzozowski ukarany żółtą kartką

89 min. dobra okazja gości - Janosz broni nogami uderzenie Pietlucha

87 min. Brzozowski niecelnie

85 min. za Wojtynka wchodzi Paul (Piaski)

83 min. po rogu gości zamieszanie pod bramką Grunwaldu, wyjaśnia sytuację Janosz

78 min. za Stawowego wchodzi Karcz (Grunwald)

75 min. Kucharz do Łęckiego, który wchodzi w pole karne i uderza, bramkarz paruje na róg

74 min. Szczygieł leżąc w polu karnym zostaje trafiony w rękę - goście domagją się karnego

72 min. za Ł.Duckiego wchodzi Siemieniec (Piaski)

63 min. podwójna zmiana u gości - schodzą Biel i Śmiłowski, a za nich Pietluch i Grosman

62 min. po główce Brzozowskiego Wycisk skuteczną interwencją ratuje swój zespół

59 min. za Kusiaka wchodzi Kucharz (Grunwald)

57 min. za Porwika wchodzi Szczygieł (Grunwald)

52 min. remis? było blisko; po dośrodkowaniu gości Porwik trafia w słupek własnej bramki, do odbitej piłki dochodzi Świerkowski i z bliska uderza nad bramką

46 min. Kot w dobrej sytuacji bardzo niecelnie

Do II połowy oba zespoły przystępują bez zmian.

Do przerwy: 2-1

45 min. B.Derlatka z daleka niecelnie

41 min. Kot dośrodkowuje w pole karne, wybija ją obrońca, dopada do niej przed szesnastką Stawowy i z woleja uderza tuż nad bramką

36 min. świetna okazja Grunwaldu, powinno być 3-1 - Stolka wybija piłkę do przodu, przejmuje ją Kot i uprzedza obrońcę, a następnie wykłada piłkę Kusiakowi, ale w ostatniej chwili spod nóg wybija mu ją obrońca

26 min. Brzozowski z wolnego nad bramką

24 min. kolejna dobra okazja Grunwaldu, po dośrodkowaniu Brzozowskiego na bramkę główkował Stawowy i gości uratował refleksem bramkarz

23 min. Wojtynek z dystansu niewiele nad poprzeczka

22 min. Maciongowski próbował lobem pokonać Wyciska, ale ten nie dał się zaskoczyć

2-1 Brzozowski, 20 min. - dwa rogi Grunwaldu, po drugim do wybitej piłki dopada za narożnikiem Brzozowski i sprytnym strzałem nie daje szans bramkarzowi, który mógł jednak lepiej interweniować

Drużyna gości pokazuje dobrą piłkę.

11 min. wrzutka za plecy obrońców Górnika, do piłki dochodzi Stawowy, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem - róg, z którego nic nie wynikło

1-1 Pieniążek, 9 min. - niedługo cieszyli się "Zieloni" z prowadzenia; Pieniążek mimo asysty kilku obrońców pokonuje Janosza

1-0 Kot, 6 min. - mogło być 0-1, a jest 1-0 - Grunwald rusza z akcją, Stawowy dogrywa w pole karne, a tam Kot posyła piłkę obok bramkarza

5 min. dwie setki Górnika - Janosz odbija strzał Pieniążka, a po chwili główka Biela mija bramkę

4 min. akcja Grunwaldu - strzał Brzozowskiego broni na raty bramkarz

1 min. groźna akcja gości i rzut rożny; po rogu zażegnane niebezpieczeństwo

Sędziowie: Przemysław Ziobrowski - Przemysław Ślizak, Grzegorz Janoszek (Żywiec)

Janosz - Porwik, Jarczyk (kpt), Stolka - Grzesiak - Stawowy, Maciongowski, Łęcki - Brzozowski - Kusiak, Kot
Rezerwa: Bolik - Zuga, Szczygieł, Petrus, Karcz, Kucharz, Skrzypczyk
Trener: Wawoczny