Archiwum 2011

Relacja na zywo
Sarmacja - Grunwald 1-0 (0-0)

W innych meczach: Unia 0-1 Czarni, Wyzwolenie 6-0 Slavia, w derbach Myslowic: Gornik 09 1-5 Wesola, Szombierki 2-0 Zieloni, Piaski 0-2 Przyszlosc

KONIEC MECZU: 1-0

95 min. Za Kocha wchodzi Tosik

91 min. Za Burczyka wchodzi Krzos

91 min. Za Brzozowskiego wchodzi Petrus

90 min. Janosz odbija strzal Pietrkiewicza

90 min. Okazja Kota, jego glowke po rogu odbija bramkarz

89 min. Dyrda szpicem w polu karnym - odbija Janosz

85 min. Grzesiak ukarany zolta kartka

84 min. Taszek x2, najpierw po jego strzale odbita od obroncy, a poprawka po nodze obroncy obok slupka

80 min. Za Stefanskiego wchodzi Taszek

77 min. Za Stawowego wchodzi Porwik

1-0 Koch, 75 min. - po dosrodkowaniu Stefanskiego Koch znalazl sie w polu karnym i Sarmacja obejmuje prowadzenie

73 min. Za Kardasia wchodzi Pietrkiewicz

66 min. Za Simona wchodzi Karcz

65 min. Kucharz aktywnie w polu karnym, po chwili uderza nad bramka

63 min. Za Zuge wchodzi Kucharz

62 min. Zdanowski z wolnego, Janosz odbija na rog

56 min. po strzale Stefanskiego Janosz paruje pilke

Do przerwy: 0-0, Gornik 09 0-0 Wesola

36 min. Kolejny blad obrony Grunwaldu - Koch wychodzi sam na sam z Janoszem i probuje go lobnac, bramkarz Zielonych nie dal sie zaskoczyc i lapie pilke na raty

34 min. Zdanowski srodkiem miedzy obroncow do Burczyka, ktory w sytuacji jeden na jeden fatalnie przestrzelil

29 min. Po rogu zawodnik Sarmacji glowa nad bramka

20 min. Swietna okazja na gola dla Grunwaldu, moglo byc 0-1 - Stawowy zagral do wchodzacego w pole karne Brzozowskiego, ale ten przegral pojedynek z bramkarzem

15. minuta: na razie spokojna gra z obu stron

Sedziowie: Piotr Lasyk - Marcin Kasprzyk, Rafal Lasyk (Bytom)