Archiwum 2011

Relacja na zywo
AKS II - Grunwald 2-1 (0-0)

KONIEC MECZU: 2-1 - MIKOLOWIANIE ODBIERAJA PUCHAR ZA ZWYCIESTWO NA SZCZEBLU PODOKREGU KATOWICE

92 min. Ostatnia wrzutka Maciongowskiego z wolnego, wyjasniona jednak przez obroncow

92 min. Jarzabek ukarany zolta kartka

Sedzia dolicza 3 minuty.

82 min. Za Leckiego wchodzi Porwik

2-1 Kempny, 77 min. - strata pilki przy wyprowadzaniu akcji, przejal ja Kempny, pociaganal sam na bramke i pokonal Janosza

75 min. Po rogu i strzale Szpotona Zuga uratowal gospodarzy przed utrata gola

74 min. Strzal Stawowgo zmierzajacy w kierunku slupka zablokowany na rog

73 min. Za Kaszoka wchodzi Kempny

69 min. Za Lorensa wchodzi Marciniak

67 min. Kaszok ukarany zolta kartka

64 min. za Krzyzowskiego wchodzi Przybylski

64 min. Maciongowski poszedl z pilka i zagral wzdluz pola karnego, jednak Kot nie trafil w nia

Grunwald w natarciu, ale brakuje wykonczenia kontr.

1-1 Stawowy, 56 min. - Stawowy schodzi ze skrzydla do srodka i z linii pola karnego doprowadza do wyrownania

55 min. Za Petrusa wchodzi Karcz

51 min. Zuga dogrywa w pole karne do Kota, ktory z bliska trafil w bramkarza

1-0 Czarnecki, 46 min. - 14 sekunda II polowy, Czarnecki z ostrego kata sttrzalem w dlugi rog daje prowadzenie AKS-owi

46 min. Za Kucharza wchodzi Zuga

Do przerwy: 0-0

45+1 min. Maciongowski z wolnego obok bramki

41 min. Maciongowski mocno dosrodkowal z wolnego, pilka trafila do Kota, ktory z bliska uderzyl w slupek, probujacy dobijac Szpoton zostal zablokowany przez obronce

38 min. Lorens z dystansu niecelnie

33 min. Po strzale Maciongowskiego zza szesnastki bramkarz ratuje gospodarzy wybijajac na rog

29 min. Waniek minimalnie obok okienka bramki Janosza

27 min. Kropidlo ukarany zolta kartka

26 min. Stawowy pociagnal z pilka prawym skrzydlem, zszedl do srodka i zagral do Kota, ktory niepilnowany uderzyl z 16 metrow fatalnie obok bramki

16 min. Kot probowal z daleka zaskoczyc bramkarza lobem, jednak niecelnie

4 min. Swietna okazja gospodarzy - po dosrodkowaniu Krzyzowskiego Czarnecki z bliska glowa uderzyl nad bramka