Archiwum 2011

Grunwald - Podbeskidzie 3-1 (3-1) koniec
8 min. czerwona dla bramkarza Miklera
1-0 Sadlok, 12 min. (karny) - po faulu Miklera na Kocie
2-0 Kot, 35 min. - po dośrodkowaniu Sadloka z rogu
2-1 Mikoda, 44 min. (głową) - po dośrodkowaniu Janeczki z rogu
3-1 Szpoton, 45+1 min. - po podaniu Łęckiego

RELACJA:
Koniec meczu: 3-1

90+1 min. za kontuzjowanego Mamosa wchodzi Zuga

Marklowice 1-1 Nadwiślan, Unia 1-0 Rogów, Bojszowy 3-1 Rekord

81 min. za Sadloka wchodzi Grzesiak

78 min. Grunwald powinien prowadzić już kilkoma bramkami; Sadlok podaje do Mamosa, ten wykłada do Szpotona - jak on tego nie strzelił? kolejna znakomita okazja

76 min. tylko żółta kartka dla Byrtka za mocne popchnięcie Szpotona, który upadł na murawę

76 min. żółta kartka dla Szpotona

74 min. za Stawowego wchodzi Mamos

68 min. kolejna kontra gospodarzy - w ostatniej fazie Kot zagrywa jednak niedokładnie do Stawowego

67 min. kontra Grunwaldu - Stawowy strzela obok bramki

62 min. Gołąb ukarany żółtą kartką

Do przerwy w innych meczach:
Bojszowy 3-1- Rekord, Marklowice 0-0 Nadwiślan, Unia 0-0 Rogów

46 min. za Zarembę wchodzi Sobala

Do przerwy: 3-1

3-1 Szpoton, 45+1 min. - Łęcki zagrywa w pole karne do Szpotona, który nie daje szans bramkarzowi

45 min. bezpańska piłka spada pod nogi Sadloka, który w znakomitej sytuacji strzela nad bramką

2-1 Mikoda, 44 min. (głową) - Janeczko dośrodkował z rogu i Mikoda ubiegł Bolika z rogu

43 min. Mikoda zakręcił z wolnego i Bolik zdjął piłkę z "okna"

42 min. Kot z boku pola karnego miał szansę podwyższyć rezultat, ale bramkarz górą

40 min. Gołab piętką obok bramki po rogu

2-0 Kot, 35 min. - Sadlok wrzuca z rogu, bramkarz wybija piłkę, z boku pola karnego przejmuje ją Kot i pakuje do siatki

27 min. kolejna świetna okazja Grunwaldu - Kot sam na sam posyła piłkę lobem, ale ta ląduje obok bramki

24 min. Halembianie bliscy drugiego gola - potworne zamieszanie pod bramką gości po rzucie rożnym, próbowali Kot, Karcz i Szpoton, ale ofiarnie interweniujący obrońcy wyszli z opresji

23 min. Kot poszedł prawą stroną i zagrał wzdłuż pola karnego, obrońca ubiegł w ostatniej chwili wślizgiem Simona

1-0 Sadlok, 12 min. (karny)

11 min. za Łosia wchodzi bramkarz Prochowiak

8 min. czerwona dla Miklera i karny dla Grunwaldu!
Kot wychodzi sam na sam i lobem posyła piłkę nad bramkarzem, który powala go na ziemię, piłkę sprzed linii wybija obrońca - sędzia wyczekał i wskazuje na rzut karny, a bramkarza karze czerwoną kartką

Podbeskidzie okupuje pole karne Grunwaldu

4 min. Janeczko wpada w pole karne i uderza pod poprzeczkę, Bolik paruje piłkę na róg

Sędziowie: Paweł Kuban - Michał Toborek, Stanisław Toborek