Archiwum 2011

Zapowiedź: Rekord - Grunwald (po raz 6.)

Dzisiaj o godz. 16.00 w Bielsku Grunwald zmierzy się z Rekordem. Na bieżąco będziemy informować o wyniku tego meczu.

Gospodarze po 17 kolejkach zajmują 3. miejsce w tabeli ze stratą tylko 1 punktu do lidera.

Na inaugurację rundy wiosennej Rekord pokonał u siebie LKS Czaniec 1-0 po golu Krzysztofa Koczura. Natomiast przed tygodniem piłkarze z Cygańskiego Lasu niespodziewanie wysoko ulegli na wyjeździe GTS-owi Bojszowy 1-4 - gola zdobył Andrzej Maślorz. W tym spotkaniu Rekord wystąpił w składzie:
Jacak - Kasprzycki, Kania, Suchowski (46. Woźniak), Profic, Czerwiński (85. Gala) , Jaroś (70. Ogrocki), Papatanasiu, Bogdan (80. Waliczek), Maślorz, Koczur

W przerwie zimowej Rekord wzmocnili pomocnicy - Michał Grześ (Beskid Brenna), Szymon Łacek (Trójwieś Istebna) i Daniele De Pascali (PRO-Catanzaro - serie C2) . Z kolei jeśli chodzi o ubytki, to treningów nie podjął Dominik Zieliński, a wcześniej - w trakcie rundy jesiennej - przerwali granie Wojciech Gawłowski, Maciej Jędrzejko i Dawid Stajerski.

Grunwald przystąpi do meczu osłabiony brakiem pauzującego za kartki Tomasza Szpotona (7. żółtko w sezonie - 5 miał w Gwarku), który w meczu z Podbeskidziem pełnił obowiązki kapitana pod nieobecność Tomasza Jarczyka. "Jaro" po kontuzji wraca dzisiaj do gry.

"Zieloni" zmierzą się z Rekordem po raz 6. Do tej pory 5 meczów zakończyło się zwycięstwem bielszczan. Jesienią podopieczni Mirosława Szymury wygrali w Halembie 2-1 po 2 golach Bartosza Woźniaka.