Archiwum 2011

Wynik na zywo
Rekord - Grunwald 2-0 (1-0)

Koniec meczu: 2-0

90+1 min. za Waliczka wchodzi Lacek

2-0 Wozniak, 87 min. - Papatanasiu dosrodkowal z rogu i Wozniak glowa umiesil pilke w siatce - Zieloni stracili bramki w 43 min. I polowy i w 43 min. II polowy

84 min. Po rajdzie Kasprzyckiego Wozniak uderzyl nad bramka

79 min. za Sadloka wchodzi Jorge

77 min. za Koczura wchodzi De Pascali

76 min. za Stawowego wchodzi Zuga

63 min. za Karcza wchodzi Grzywa

61 min. za Ogrockiego wchodzi Czerwinski

Ciagle w natarciu gospodarze. Zieloni nie zagrozili jeszcze bramce Rekordu i nie zanosi sie, aby mogli wywiezc z Cyganskiego Lasu chocby punkt.

60 min. nadal 1-0

Do przerwy: 1-0

1-0 Maslorz, 43 min. - Kasprzycki dosrodkowuje na dlugi slupek, a tam Maslorz glowa trafia w przeciwny rog

40 min. Ogrocki mial idealna okazje na gola, jednak strzal obronil Bolik, a dobitka zawodnika Rekordu trafila w boczna siatke

31. Papatanasiu z dystansu, Bolik wybija

30 min. Znakomita okazja Maslorza, Bolik paruje na rog

27 min. Karcz probuje z dystansu -kozlujaca pilke pewnie broni bramkarz

19 min. Znakomita okazja Wozniaka - jego strzal na raty lapie Bolik

14 min. Koczur obok bramki

12 min. Kasprzycki szarzowal na bramke, w decydujacej chwili zle trafil w pilke, a moglo byc 1-0

Na poczatku kilka okazji mial Wozniak, ale obok bramki.

Rekord: Wnetrzak - Kania, Waliczek, Kasprzycki, Jaros, Maslorz, Ogrocki, Wozniak (kpt), Koczur, Papatanasiu, Profic

Grunwald: Bolik - Krol, Kusiak, Jarczyk, Lein - Lecki, Sadlok, Karcz, Simon - Kot, Stawowy

Dodał: Leszek 09.04.2011 (Saturday) 15:45