Archiwum 2011

Relacja na żywo
Grunwald - MRKS 0-0

Koniec meczu: 0-0

90+2 min. Żurek uciekł obrońcom i nieatakowany uderzył tylko w boczną siatkę

90+1 min. po rogu Zuga strzela wysoko nad bramką

Sędzia dolicza 3 minuty.

88 min za Stawowego wchodzi Jorge

85 min. ależ okazja lidera - Folwarski mija obrońców, ale w sytuacji sam na sam jego uderzenie paruje Bolik

82 min. u gości za kontuzjowanego Sztorca wchodzi Czapiga

80 min. za Łęckiego wchodzi Zuga

76 min. u gości za Szędzielarza wchodzi Madeja

72 min. Stawowy minął obrońcę i podał do Karcza, ale jego strzał w polu karnym wślizgiem zablokował obrońca

69 min. Gąsiorek uderzył spod autu na bramkę, kozłująca piłka sprawiła problemy Bolikowi, który wybił ją na róg

Oba zespoły - jak na razie - "męczą" nieliczną widownie swoją grą.

59 min. za Sadloka wchodzi Karcz

58 min. u gości za Nycza wchodzi Żurek

58 min. Szpoton z woleja uderza obok bramki

55 min. dobra akcja Grunwaldu, Łęcki niestety obok bramki

48 min. Szczęsny ucieka Kusiakowi, ale uderza niecelnie

46 min. Szczęsny strzela zza pola karnego, Bolik pewnie łapie

Bez zmian w składach.

Do przerwy: 0-0

41 min. Sadlok uderzył z wolnego - spod linii autowej - tuż nad bramką

Dużo chaosu na boisku, na razie bez sytuacji bramkowych.

35 min. po dośrodkowaniu Stawowego bramkarz w zderzeniu ze słupkiem wypuścił piłkę, ale bez konsekwencji dla gości

34 min. Szędzielarz z ponad 25 metrów z wolnego, broni Bolik

27 min. Folwarski uderza z wolnego z boku pola karnego, piłkę wybija Bolik

19 min. indywidualna akcja Szczęsnego zakończona niecelnym strzałem

17 min. Sadlok z dystansu sprawdził czujność bramkarza

Trwa zacięta walka w środku boiska.

8 min. rzut wolny dla gości zza narożnika pola karnego - Szędzielarz podkręcił piłkę obok muru, Bolik wybija piłkę

4 min. zamieszanie pod bramką MRKS-u, wybija piłkę bramkarz

Sędziowie: Przemysław Ziobrowski – Przemysław Ślizak, Grzegorz Janoszek (Żywiec)

Składy:
Grunwald:
Bolik - Skrzypczyk, Jarczyk (kpt), Kusiak, Lein - Łęcki, Sadlok, Szpoton, Simon - Kot, Stawowy
Rezerwa: Janosz - Karcz, Zuga, Kucharz, Jorge, Grzywa, Grzesiak
Trener: Teodor Wawoczny

MRKS:
Szuba - Gola, Folwarski, Gąsiorek, Kanik, Maciejewski, Szędzielarz (kpt), Szczęsny, Nycz, Sztorc, Pilc
Rezerwa: Grygierczyk - Trzebuniak, Madeja, Żagan, Czapiga, Śliwa, Żurek
Trener: Krzysztof Zagórski

Goście wystąpią bez pauzujących za kartki (bramkarza) Michałowskiego i (napastnika) Piesiura oraz kontuzjowanego (obrońcy) Wilczka.

Dodał: Leszek 16.04.2011 (Saturday) 08:56