Archiwum 2011

Wynik na żywo
Wyniki:
Mikolow 3-1 Czaniec, Marklowice 4-1 Bojszowy, Unia 2-2 Podbeskidzie, Zory 2-2 Rekord, MRKS 4-0 Naprzod, Rogow 1-0 Zapora, Carbo 2-4 Gwarek

Nadwislan - Grunwald 3-2 (1-1)

Koniec meczu: 3-2

91 min. Za Boble wchodzi Griner

Zieloni atakuja, ale nic z tego nie wychodzi.

84 min. Za Stawowego wchodzi Kucharz

83 min. Kusiak z wolnego nad bramka

3-2 Malawy, 70 min. - Malawy strzela z dystansu, pilka po rykoszecie odbija sie od jednego slupka i laduje w siatce przy drugim slupku

69 min. Za Leina wchodzi Grzesiak

66 min. Za Simona wchodzi Grzywa

2-2 Nikodem, 61 min. - Pazdziorek przechodzi kolejny raz w tym meczu prawa strona w pole karne i podaje przed bramke, gdzie Nikodem efektownie konczy akcje

1-2 Kot, 59 min. - indywidualana akcja Kota, bramkarz puszcza jego strzal pod brzuchem

54 min. Zolta kartka dla Skrzypczyka

52 min co za okazja Nadwislana - Pazdziorek przedarl sie w pole karne i wylozyl przed bramke do Malawego, ktory majac przed soba tylko Bolika strzelil obok slupka

48 min. Zolta kartka dla Matei

47 min. Kot z dystansu zatrudnia Galke

46 min u gospodarzy za Gurbisza wchodzi Stworzyjan

Do przerwy: 1-1

44 min. zamieszanie po rogu pod bramka gospodarzy, ktorzy wychodza z kontra, Bolik paruje uderzenie Pazdziorka

41 min. Zolta kartka dla Nikodema

39 min. Pazdziorek przedarl sie w pole karne i wylozyl pilke do Nikodema, a ten uderzyl z bliska wysoko nad bramka

34 min. Zolta kartka dla Leckiego

34 min. Kusiak w ostatniej chwili blokuje Nikodema

25 min. za Sadloka wchodzi Karcz

24 min. dobra akcja Grunwaldu, Kot tuz obok bramki, moglo byc 1-2

1-1 Stawowy, 20 min. - natychmiastowa odpowiedz Zielonych, Stawowy otrzymuje pilke w pole karne i posyla ja obok bramkarza

1-0 Pazdziorek, 19 min. - dosrodkowanie Pazdziorka spod linii bocznej boiska wpadlo na dlugim slupku

18 min. Kaciczak w srodek bramki, broni Bolik

10 min. 0-0, na razie bez klarownych okazji

Sedziowie: Maciej Gaczynski - Przemyslaw Slizak, Tomasz Wawro

Składy:
Nadwislan:
Galka - Mateja, Adamski (kpt), Gurbisz, Janusik, Pazdziorek, Nowak, Kaciczak, Malawy, Bobla, Nikodem
Rezerwa: Kwiatkowski - S.Janosz, Stworzyjan, Slomka, Griner
Trener: Bobla

Bolik - Skrzypczyk, Kusiak, Jarczyk, Lein - Lecki, Szpoton, Sadlok, Simon - Kot, Stawowy
Rezerwa: H.Janosz - Zuga, Grzesiak, Kucharz, Karcz, Grzywa, Jorge
Trener: Wawoczny

100. mecz w barwach Grunwaldu będzie rozgrywał Wojciech Sadlok (strzelił 21 goli).

Jest to drugi mecz obu zespołów w historii. Jesieni± Nadwi¶lan wygrał w Halembie 3-1 (Maławy, Rewaj, Fr±ckowiak - Sadlok).

Dodał: Leszek 23.04.2011 (Saturday) 07:50