Grunwald - Polonia 0-1 (0-0)
(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

Koniec: Grunwald 0-1 Polonia, Rekord 6-1 Unia

Na kilka minut przed końcem Rekord prowadzi z Unią już 6-1

92 min. Kroemer rusza sam na sam z Bolikiem i w ostatniej chwili piłkę wybił mu na róg Lein

91 min. za Jojkę wchodzi Kroemer

86 min. Rekord 5-1 Unia

86 min. za Skrzeczowskiego wchodzi Maciej Skupień

Niewykorzystane sytuacje (2 poprzeczki) się zemściły.

0-1 Kobeszko, 84 min. - Dzierżęga dogrywa w pole karne i Kobeszko wślizgiem pokonuje Bolika

84 min. za Stawowego wchodzi Karcz

82 min. żółtą kartką ukarany Dzierżęga

81 min. za Nikela wchodzi Kotula

81 min. druga poprzeczka Grunwaldu!
Kot uderza na bramkę, piłkę lekko trąca Szpoton i ta trafia w poprzeczkę

78 min. dobra akcja Grunwaldu - Łęcki dogrywa w pole karne do Grzywy, który z bliska trafia w poprzeczkę

76 min. potężny strzał Jarczyka z wolnego z 25 metrów boni Kłopocki

73 min. Pacholski z daleka niecelnie

69 min. Kot otrzymał piłkę na "nos", ale źle uderzył i lekki strzał bez problemu wyłapał Kłopocki

68 min. Dzierżęga uderza z dystansu, Bolik z najwyższym trudem odbija piłkę na róg

Rekord prowadzi z Unią 2-0.

60 min. Skrzypczyk spod linii bocznej schodzi do środka i decyduje się na strzał - niewiele brakowało, piłka przeszła obok bramki

58 min. za Simona wchodzi Grzywa

50 min. Pokorny ukarany "żółtkiem"

49 min. Stawowy dogrywa przed bramkę, jednak Kot nie sięga piłki

Do przerwy: Rekord 1-0 Unia

Do przerwy: 0-0

44 min. akcja skrzydłem Polonii, po dośrodkowaniu Dzierżęga uderzył z pierwszej piłki, na szczęście zablokował go w porę Lein
po rogu strzał Kobeszki łapie Bolik

W równolegle trwającym meczu Rekord prowadzi z Unią 1-0 (gol w 34. minucie).

40 min. "Zieloni" najwyraźniej ożywili się pod koniec I połowy - strzał Sadloka w krótki róg odbija na korner bramkarz

39 min. kolejna okazja Grunwaldu - Simon dopada bezpańskiej piłki i uderza na bramkę, lot futbolówki głową zmienia jeszcze Szpoton, Kłopocki pewnie na posterunku

37 min. Łęcki wykłada piłkę Szpotonowi i jego strzał zza pola karnego z trudem wybija bramkarz

30 min. Michał Kusiak traci piłkę w polu karnym i bliski skorzystania z prezentu był Robert Jojko, ale strzelił centymetry obok słupka

25 min. 0-0, na razie bez większych emocji i ciekawych akcji

Trwa walka w środku boiska.

8 min. pierwsza okazja gospodarzy - Marcin Łęcki z woleja uderza tuż obok słupka

2 min. zamieszanie pod bramką Grunwaldu po rzucie rożnym, wyjaśniają w ostatniej chwili obrońcy