Archiwum 2012

Relacja na zywo
Unia - Grunwald 1-2 (1-1)

KONIEC MECZU: 1-2 - kolejne wyjazdowe zwyciestwo Grunwaldu w doliczonym czasie

92 min. Ostatnia szansa gospodarzy - wolny z 20 metrow, Kotas uderza i pewnie broni Lamlih; sedzia konczy mecz

1-2 Szpoton, 90+1 min. (glowa) - Stawowy wrzuca w pole karne i Szpoton glowa pokonuje bramkarza

Sedzia dolicza 2 minuty.

90 min. Bramkarz uprzedza Kota

90 min. Obroncy w ostatnie chwili powstrzymuja rajd Dreszera

89 min. Po strzale Maciongowskiego broni bramkarz

87 min. Jarczyk przy wybiciu zagrywa reka - wolny tuz zza 16. Metra - Kotas uderza z wolnego i Szpoton glowa wybija z linii

86 min. Za Perlinskiego wchodzi Dolniak

84 min. Za Leckiego wchodzi Simon

82 min. Celne uderzenie Maciongowskiego

81 min. Andrzejewski obok bramki

80 min. Po rogu Szczypiora Stawowy niecelnie nad bramka

74 min. Za Zuge wchodzi Kucharz

74 min. Kwasek ukarany zoltkiem

71 min. Za Gruchalskiego wchodzi Stawowy

62 min. Ponownie Gruchalski, tym razem wyklada Zudze i ponownie strzal nad poprzeczka; druga zaprzepaszczona okazja

61 min. Zolta kartka dla zawodnika Unii

60 min. Gruchalski wystawia do Kota - nad poprzeczka

58 min. Bomba Jarczyka z wolnego - pewnie lapie bramkarz; odpowiedz gospodarzy, strzal Andrzejewskiego broni Lamlih

51 min. Blisko bramki dla Unii - Jarczyk blokowal pilke, zeby wyszla za linie koncowa, odebral mu ja Andrzejewski i zagral do Kwaska, ktory podal do Kotasa, a jego strzal z bliska na raty obronil Lamlih

46 min. Za Komorowskiego wchodzi Kudela

Do przerwy: 1-1

Sedzia dolicza minute.

44 min. Andrzejewski wrzuca do Kwaska, ktory strzela tuz nad poprzeczka

41 min. Szczypior z wolnego nad bramka zza naroznika

Grunwald przewaza, brakuje dokldnosci w ostatniej fazie akcji.

30 min. Lecki mocno, ale nad bramka.

Przestalo w koncu padac. Kibice - jak grzyby po deszczu - zaczeli tez wychodzic. Za naroznikiem zgromadzilo sie ich ok. 10.

21 min. Gruchalski wychodzi sam na sam i strzela obok bramki

1-1 Kot, 19 min. - dwoch obroncow gospodarzy asekurowalo pilke tak, ze Kot odebral ja, wkrecil w ziemie obronce, minal bramkarza i poslal pilke do siatki

Grunwald w ciaglym ataku.

14 min. Kot glowa nad bramka

1-0 Andrzejewski, 8 min. - Andrzejewski ogrywa Leckiego, schodzi do srodka i uderza nie do obrony

Nad stadionem ciagle leje. Na obiekcie prawdopodobnie graja tylko zespoly mlodziezowe Skry. W sporej czesci nie ma trawy.

Na trybunie jest 6 kibicow - 4z Grunwaldu, sympatyk Unii i obserwator.

Spotkanie rozpoczelo sie z kilkunastominutowym opoznieniem - o 14.13.

Sedzia: Kasprzyk (Bytom)