Archiwum 2012

Strzelcy IV ligi w 25. kolejce

W 7 meczach 25. kolejki padły 22 bramki.

Hat trickiem w tej kolejce popisał się Piotr Prusko z Pilicy (3-1 z Zagłębiakiem). Był to jego drugi mecz z rzędu z 3 trafieniami. Strzelec wyborowy z Koniecpola wykorzystał przerwę Marka Kubisza z Szombierek (bytomianie otrzymali punkty walkowerem za Stradom) i z 20 bramkami objął przodownictwo w klasyfikacji strzelców.
14. gola w sezonie strzelił Dariusz Kot z Grunwaldu (2-1 z Unią), 13. Dawid Tomanek z Przyszłości, a 11. i 12. Adam Pietrek, również z drużyny wicelidera. Zespół z gminy Toszek na początku II połowy prowadził w Chorzowie z Wyzwoleniem już 5-0. W 90. minucie gospodarze zdobyli gola kontaktowego i podopieczni Marka Majki musieli jeszcze drżeć o wynik.
9. trafienie w rozgrywkach zaliczyli Piotr Andrzejewski z Unii, Jacek Czyżykowski z Przyszłości i Tomasz Szpoton z Grunwaldu.
Kolejne zwycięstwo zanotował Górnik 09 Mysłowice. Bramkę dającą mu 7. triumf wiosną zdobył Szymon Pasko, który po raz 7. wpisał się na listę strzelców.

Klasyfikacja strzelców: grupa I