Archiwum 2012

Relacja na zywo
Piaski - Grunwald 1-1 (0-0)

KONIEC MECZU: 1-1

1-1 Szpoton, 90+5 min. (glowa) - Stawowy wrzuca na dlugi slupek, bramkarz nie siega pilki, a tam Szpoton glowa pakuje pilke do siatki

90+3 min. Lecki ukarany zolta kartka

90+2 min. Za Pietlucha wchodzi Powroznik

Sedzia dolicza 5 minut

84 min. Pietluch obok bramki

83 min. Za Biela wchodzi Siemieniec

83 min. Szpoton i Berlinski ukarani zolta kartka

80 min. Za Pieniazka wchodzi Swierkowski

74 min. Za Karcza wchodzi Stawowy

69 min. W walce z rywalem bark w bark zle stanal Dreszer (kontuzja kolana?), rezerwowi Grunwaldu znosza go z boiska, wchodzi za niego Grzesiak

65 min. Za Zuge wchodzi Kucharz

63 min. Biel ukarany zolta kartka

61 min. Pietluch ukarany zolta kartka

56 min. Za Stankiewicza wchodzi Kuzdzal

56 min. Stankiewicz ukarany zoltkiem

1-0 Pietluch, 54 min. - Pietluch zagrywa na czysta pozycje do Pieniazka, wychodzi do niego Lamlih, zawodnik Gornika wycofuje do Pietlucha, ktory trafia do bramki mimo stojacych w niej obroncow

50 min. Dreszer uderza z dystansu, bramkarz ma problemy ze zlapaniem pilki, odbija się ona od poprzeczki, golkiper na swoje szczescie uprzedza Kota

48 min. Wozniak ukarany zolta kartka

47 min. Pietluch przewrotka w polu karnym, broni Lamlih

Do przerwy: 0-0

45+1 min. Maciongowski z wolnego z dystansu, bramkarz paruje mocne uderzenie na rog

43 min. Pietluch zza pola karnego wysoko nad bramka

37 min. Kot ukarany zolta kartka

36 min. Maciongowski ukarany zolta kartka

31 min. Pieniazek z dystansun ad bramka

28 min. Wolny kilka metrow zza naroznika Grunwaldu - Pieniazek chcial zaskoczyc bramkarza Grunwaldu bezposrednim uderzeniem, pilka przeszla obok bramki

24 min. Kontra Gornika - Wozniak otrzymuje podanie na czyste pole i trafia w slupek, dobitke innego zawodnika gospodarzy wybija z linii Szczypior

17 min. Po roznym Jagus uderza niecelnie nad bramka

15 min. Jarczyk dosrodkowuje, Kot glowa nad bramka

11 min. Szarza Jagusia lewa strona i dosrodkowanie, glowke Pieniazka broni Lamlih

10 min. Kilka rogow Grunwaldu, jeden gospodarzy w pierwszych 10 minutach, wynik bez zmian

Sedzia: Krzysztof Pieczonka (Skoczow)