Relacja na zywo
Grunwald - Sarmacja 3-0 (2-0)

KONIEC: 3-0

Sedzia dolicza minute

88 min. Simon wrzuca do Kucharza, ktory glowkuje obok bramki

83 min. Gruchalski zagrywa wzdluz pola bramkowego na dalszy slupek do Maciongowskiego, ktory fatalnie przestrzelil

80 min. Taszek ukarany zolta kartka

79 min. Za Zuge wchodzi Grzesiak

3-0 Simon, 76 min. - kontra Grunwaldu, Maciongowski zagrywa na lewo na wolne pole do Simona, ktory decyduje się na strzal z ponad 20 metrow i pilka wpada przy slupku

75 min. Za Szczygla wchodzi Karcz

74 min. Podwojna zmiana u gosci - schodza Kozeranski i Nowak, a wchodza Bala i Kardas

71 min. Szczygiel ukarany zolta kartka za dyskusje

69 min. Gruchalski dosrodkowuje w pole karne, na pilke nachodzi Kucharz i glowka uderza obok bramki

62 min. Za Stawowego wchodzi Simon

61 min. Szansa gosci na kontaktowego gola - Koch uderza zza 16-stki, odbita pilka laduje pod nogami Burczyka, ktorego w sytuacji sam na sam ofiarnym wslizgiem blokuje Szpoton

60 min. Za Krzosa wchodzi Taszek

53 min. Bielawski ukarany zolta kartka

49 min. Szpoton trafia glowa do siatki Sarmacji, jednak ze spalonego

46 min. U gosci za Zaparta wchodzi Pietrkiewicz

Do przerwy: 2-0

2-0 Kucharz, 45 min. - Gruchalski ucekl obroncom i poslal pilke nad bramkarzem, z linii futbolowke dobil do siatki jeszcze Kucharz

1-0 Kucharz, 44 min. - Szczypior poszedl prawa strona i dogral przed bramke do Kucharza, ktory doplenil formalnosci

40 min. Grunwald od kilku minut jest wiecej przy pilce, ale nic z tego kompletnie nie wynika

30 min. Grociak zaskakujaco z dystansu, pilka przelatuje tuz obok slupka

26 min. Krzos niecelnie obok bramki

25 min. Maciongowski niecelnie nad bramka

22 min. Teraz moglo byc 1-0 dla Grunwaldu - Indywidualna akcja Stawowego, wchodzi w pole karne i uderza minimalnie obok slupka

19 min. Gruchalski ruszyl prawa strona i dogral przed bramke, bramkarz odbija przed siebie, Kucharz już lezac uderza za lekko i pilka pada lupem bramkarza

17 min. Stawowy dogrywa z prawej strony pola karnego, obronca w ostatniej chwili uprzedza wchodzacego Szpotona wybiciem na rog; z rogu nic nie wyniklo

9 min. Zapart zobaczyl zolta kartke za przerwanie szybkiej akcji Grunwaldu

8 min. Swietna okazja gosci na objecie proadzenia - Kozeranski zgrywa pilke na glowe Krzosa, kapitalnie interweniuje Bolik, sytuacje wyjasnia wybiciem Jarczyk

6 min. Pierwsze uderzenie w meczu, kapitan gosci Koch bardzo, ale to bardzo niecelnie

Na rozgrzewce okazało się, że do gry nie jest zdolny Lamlih. Zastąpi go miedzy słupkami Bolik.

W Grunwaldzie nie zagrają: Kot i Łęcki (za kartki) oraz Dreszer (kontuzja kolana)

Sędziowie: Daniel Kruczyński - Tomasz Dudka, Sławomir Słonka (Żywiec)