Archiwum 2012

Grunwald - Lot 0-0

Po koncowym gwizdku sedziego pilke w trybuny wybija Andrzejewski i zostaje ukarany zolta kartka

Koniec meczu: 0-0

Sedzia dolicza 2 minuty

89 min. Za Marczyka wchodzi Eljasinski

88 min. Marczyk ukarany zolta kartka

82 min. Za Gruchalskiego wchodzi Karcz

80 min. Indywidualna akcja Andrzejewskiego - strzal nad bramka

75 min. Za Ciolka wchodzi Simon

74 min. Ciolek uderza z wolnego, swietna interwencja bramkarza, ktory wybija na rog

71 min. Swietnie glowke napastnika gosci broni Lamlih

Kilkuminutowa dominacja gosci

66 min. Po rogu dla Lotu powstalo potworne zamieszanie pod bramka Grunwaldu, jednak nikt nie potrafil skierowac pilki do siatki

63 min. Lamlih wybija nogami strzal Krzyczmanika

61 min. Najlepsza okazja Grunwaldu na gola - Kucharz w pole karne do Kota, ktorego strzal kapitalnie broni bramkarz

59 min. Za Stawowego wchodzi Kucharz

50 min. Kot dogrywa w polu karnym do Ciolka, ale ten zostaje zablokowany

Do przerwy: 0-0

Z rogu drugiego nic nie wyniklo, sedzia konczy I polowe

45+1 min. Ciolek wrzuca z rogu, nikogo z Grunwaldu nie ma tam, gdzie spadla pilka, obronca wybija na rog

44 min. Mocne dogranie Kota w pole karne, bramkarz uprzedza Stawowego

42 min. Bomba Maciongowskiego pod poprzeczke, swietnie na rog wybija bramkarz

31 min. Skoczylas uderza z daleka, pilke paruje Lamlih, pilka trafia do Andrzejewskiego, ktory uderza niecelnie

30 min. Szczypior dogrywa z lewej w pole karne, nie zdazyl przeciac lotu pilki Kot

28 min. Za kontuzjowanego Setlaka u gosci wchodzi Piskun

28 min. Zamieszanie pod bramka gosci, wybijaja obroncy

24 min. W odpowiedzi goscie - Andrzejewski z dystansu minimalnie obok okienka bramki Lamliha

24 min. Ciolek uderza zza pola karnego, rykoszet, broni bramkarz

20 minut meczu za nami, na razie wyrownane spotkanie

15 min. Kontra Grunwaldu - Maciongowski na prawo do Gruchalskiego, ten mija obronce i wrzuca w pole karne, pilka odbija się od glowy Fizgala i leci w kierunku bramki, na posterunku jest golkiper

8 min. Szpoton z dystansu, broni Cieslak

6 min. Zle wybicie Leckiego, przejmuje Andrzejewski, odbita pilka trafia w rece Lamliha

Tuz przed rozpoczeciem spotkania przeslato padac

20 minut do meczu i rozlało się nad stadionem jak z cebra.

Sędziowie: Piotr Lasyk - Marcin Kasprzyk, Wojciech Zarzycki (Bytom)

Lamlih - Oswald, Jarczyk, Ciołek, Szpoton, Maciongowski, Gruchalski, Szczypior, Stawowy, Kot (kpt), Łęcki
Rezerwa: Janosz - Karcz, Grzesiak, Schuler, Kucharz, Kusiak, Simon
Trener: Wawoczny