Relacja na zywo
Przyszlosc - Grunwald 1-2 (1-0)

(strona wymaga odswiezania)

Koniec: 1-2

90+4 min. Za Stawowego wchodzi Porwik

90+3 min. Iwan glowa nad poorzeczka

Sedzia dolicza 5 minut

88 min. Po rogu Iwan glowka centymetry obok slupka - co za okazja!!!

88 min. Czyzykowski z wolnego, Lamlih na rog

84 min. za Kowalskiego wchodzi Iwan

1-2 Szpoton, 82 min. - Stawowy w polu karnym wylozyl pilke Szpotonowi, ktory huknal pod poprzeczke

81 min. Za Kota wchodzi Kucharz

80 min. Lecki wybija, pilka spada do Ringa, obok bramki

77 min. Szczypior wrzuca na dlugi slupek, tam zamyka Ciolek i noga - zamiast glowa - nad bramka

Grunwald w natarciu

69 min. Za Czaje wchodzi Mucha

67 min. Kiklaisz posyla bombe z dystansu, Lamlih odbija, dobitka innego zawodnika Przyszlosci - spalony, Lamlih mimo to wychodzi zwyciesko

66 min. Szpoton z dystansu nad bramka

65 min. Za Gruchalskiego wchodzi Simon

64 min. Kolejna dobra sytuacja gospodarzy - Czaja dostaje pilke w pole karne i uderza, Lamlih przenosi ja nad poprzeczka

63 min. Zle wybicie obrony, wprost przed pole karne do Czyzykowskiego, jego strzal ofiarnie paruje na rog Lamlih

60 min. Za Wazelina wchodzi Czyzykowski

60 min. Gruchalski przedziera się z pilka przed pole karne, ale uderza niecelnie

1-1 Ciolek, 47 min. - uderza zza szesnatski i trafia w poprzeczke, pilka odbija się od plecow i wpada do siatki

46 min. Za Dreszera wchodzi Stawowy

Do przerwy: 1-0

45+1 min. Czaja z wolnego nad bramka

Sedzia dolicza 1 minute

Grunwald od kilku minut nieporadnie przed polem karnym gospodarzy

28 min. Mogl byc remis - Maciongowski wszedl dynamicznie w pole karne i wrzucil na dlugi slupek, gdzie byl Kot, ktory uderzyl, a zablokowana pilka minimalnie minela bramke

1-0 Buchalik, 19 min. - wymiana pilki między zawodnikami gospodarzy, Buchalik kapitalnym strzalem w okienko zza pola karnego nie daje szans Lamlihowi
Przyszlosc zaczela stwarzac grozne akcje

14 min. Buchalik zamyka akcje Przyszlosci strzalem z okolic naroznika pola karnego - broni Lamlih

Grunwald na razie wiecej utrzymuje się przy pilce, konstruujac akcje - defensywa gospodarzy spisuje się bez zarzutu

6 min. Lecki niecelnie

3 min. Czaja z wolnego, odbita pilka, broni pewnie Lamlih

1 min. Szczypior z lewej strony pola karnego uderza obok bramki

Sedzia: Dziopak (Tychy)