Archiwum 2012

Ruszają rozgrywki grup młodzieżowych

Już wkrótce sezon zainaugurują drużyny młodzieżowe Grunwaldu.

=> TERMINARZ <=

(nieznany jest jeszcze terminarz ligi maluchów - rocznik 2004/2005, start zaplanowano na 14-16 września)

Juniorzy 1995 i młodsi - trener Łukasz Stawowy
system gry: 2x45 minut, 11 na 11, 7 zmian - bez prawa powrotu

Trampkarze 1998 i młodsi - trener Marek Feige
system gry: 2x35 minut, 11 na 11, zmiany lotne

Trampkarze 2001 i młodsi - trener Dariusz Czech
system gry: 2x30 minut, 11 na 11, zmiany lotne, piłka nr 4, małe bramki (5m x 2m), pole gry od "piątki" do "piątki"

Trampkarze 2002 i młodsi - trener Dariusz Kot
system gry: 2x30 minut, 7 na 7, zmiany lotne, piłka nr 4, małe bramki (5m x 2m), pole gry - na połowie boiska (wymiary połowy boiska Grunwaldu, bez "piątki", to: 68m x 46m)

Trampkarze 2004 i młodsi - trener Stanisław Cygan
w formie turniejów, tzw. liga maluchów
system gry: 2x15 minut, 6 na 6, zmiany lotne, piłka nr 4, małe bramki (5m x 2m), pole gry 40m x 20m

Ze względu na remont boiska drużyny młodzieżowe Grunwaldu jako gospodarze rozegrają większość meczów na sztucznym boisku w Nowym Bytomiu.

Szczegółowe informacje dotyczące rozgrywek trampkarzy - terminarze, regulaminy czy schematy boisk - dostępne są na stronie: