1 - Gruchalski (niecelny)
1 - Kot (niecelny)
1 - Łęcki (niecelny)
1 - Szczypior (niecelny)

90. - mecz ligowy w barwach Grunwaldu rozegrał Wojciech Simon, który w Ciochowicach pojawił się na boisku w 65. minucie.

3. - zwycięstwo ligowe, 2. w Ciochowicach, w 5. meczu z Przyszłością odniósł Grunwald - 8-1, 4-0 i sobotnie 2-1. Pozostałe dwa spotkania, w minionym sezonie, wygrała Przyszłość - 2-0 i 3-2.

3 - drużyny nie poniosły w lidze jeszcze porażki - rewelacyjny lider, Lot, wicelider Pilica i 5. Grunwald. W najbliższej kolejce całą trójkę czeka trudna przeprawa. Lot zagra na boisku innego beniaminka, Unii Ząbkowice, Pilica zmierzy się w Bytomiu z 4. Szombierkami, a Grunwald podejmie u siebie będącego na fali Zagłębiaka - po 2 porażkach na początku sezonu odniósł ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu.

2 - tylko celne strzały oddali na bramkę Przyszłości zawodnicy Grunwaldu, ale oba zakończyły się golami - w 47. minucie Kamila Ciołka i 82. Tomasza Szpotona.

1. - bramkę ligową strzelił dla Grunwaldu Kamil Ciołek, który w 47. minucie wyrównał stan spotkania.

1. - mecz ligowy w tym sezonie rozegrał Mateusz Dreszer (wystąpił tylko w I połowie), po 4 spotkaniach przerwy spowodowanej kontuzją - opuścił 1 mecz z poprzedniego sezonu i 3 z obecnego.

Dodał: Leszek 28.08.2012 (Tuesday) 00:06