Archiwum 2012

Grunwald - Zagłębiak 5-1 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC MECZU: 5-1 - Grunwald LIDEREM (przynajmniej do 19.00)

90+4 min. ostatni rog dla gosci - strzal przechodzi obok slupka

90+3 min. Stawowy tuz obok bramki

Sedzia dolicza 3 minuty

87 min. Kucharz zza pola karnego, bramkarz wybija na rog

5-1 Swierczynski, 82 min. - wychodzi sam na sam i nie daje szans Lamlihowi

81 min. Za Szczypiora wchodzi Schuler - debiut

5-0 Stawowy, 80 min. - po rogu Stawowy w zamieszaniu trafia do siatki

80 min. Za Musiala wchodzi Zietek

4-0 Stawowy, 75 min. - Szczypior wrzuca w pole karne, Stawowy mimo asysty obroncy pokonuje golkipera

75 min. Zielinski ukarany zolta kartka

74 min. Za Kota wchodzi Kucharz

70 min. Za Dreszera wchodzi Smialkowski - debiut

63 min. Kontra Grunwaldu, Swietna okazja, Ciolek zablokowany

62 min. Lamlih broni KARNEGO Musiala!!!

62 min. Oswald zwlekal z wybiciem, pilka trafila do Swierczynskiego, ktorego fauluje w polu karnym Jarczyk - zolta i KARNY dla gosci

58 min. Schodzi Zubel a wchodzi Garczarczyk

3-0 Dreszer, 58 min. Swietne podanie Leckiego, Dreszer wychodzi sam na sam i podwyzsza wynik

2-0 Kot, 55 min. - otrzymuje podanie w polu karnym i mimo asysty obroncy pokonuje bramkarza

54 min. Za Tomczyka wchodzi Borek

52 min. Ciolek z pierwszej pilki po rogu obok bramki

49 min. Szpoton ukarany zolta kartka

47 min. Dreszer do Szczypiora, a ten uderza nad bramka

46 min. U gosci za Barana wchodzi Korcipa, a w Grunwaldzie za Gruchalskiego - Stawowy

Do przerwy: 1-0

1-0 Dreszer, 45+1 min. - Szczypior przeszedl lewa strona i dogral do Dreszera, ktory przyjal pilke w polu karnym i uderzyl nie do obrony

42 min. Indywidualna akcja Kota, minal w narozniku Trescinskiego i uderzyl, pilka odbita od obroncy przeszla tuz obok dalszego slupka

36 min. Tomczyk uciekl Leckiemu i wylozyl pilke Musialowi, jego uderzenie swietnie obronil Lamlih

31 min. Tomczyk wykorzystal nieudana pulapke ofsajdowa Grunwaldu i wszedl z prawej strony, dogral do Kozminskiego, ktorego strzal z bliska instynktownie obronil Lamlih

28 min. Kot powalczyl do konca o pilke i z bliska trafil w bramkarza

Strzaly z obu stron na razie bez efektu

16 min. Kontra Grunwaldu 3 na 2 - Maciongowski na prawo do Gruchalskiego, ktory zamiast dogrywac, uderzyl i bramkarz na raty zlapal pilke

11 min. Pierwsza grozna akcja Zaglebiaka - po dosrodkowaniu Zielinskiego Kozminski glowa uderzyl obok bramki

7 min. Szczypior z wolnego - bramkarz pewnie broni

4 min. Szczypior omal nie wykorzystal nieporozumienie obroncy z bramkarzem - obok bramki

3 min. Szybka akcja Grunwaldu - Szczypior dogrywa przed bramke, obronca w ostatniej chwili uprzedza Gruchalskiego wybiciem na rog

2 min. Ciolek nad bramka

U gości po raz pierwszy zagra po kontuzji napastnik Koźmiński, który przed sezonem przyszedł z Czarnych (w sumie 7 zawodników z tego klubu zasiliło Zagłębiaka - Zieliński, Płaziński, Mazur, Koźmiński, Bujak, Korcipa, Borek)

Nowi zawodnicy Grunwaldu: pomocnik Śmiałkowski rozpocznie dzisiaj na ławce, natomiast napastnik Veselji na swój debiut musi poczekać jeszcze do kolejnego meczu

Sędziowie: Damian Synówka - Tomasz Kuźniarz, Paweł Dziopak (Tychy)

Lamlih - Oswald, Jarczyk, Łęcki, Szpoton, Szczypior, Maciongowski, Ciołek, Gruchalski, Kot, Dreszer
Rezerwa: Bolik - Schuler, Kucharz, Stawowy, Grzesiak, Porwik, Śmiałkowski
Trener: Wawoczny