2 - Koźmiński (celny i niecelny)
2 - Płaziński (2 niecelne)
1 - Ziętek (niecelny)
1 - Zubel (niecelny)

3000. - bramkę ligową w historii strzelił w sobotę Grunwald. Autorem trafienia (na 4-0) był Łukasz Stawowy.

250. - mecz w ligowy barwach Grunwaldu rozegrał Tomasz Szpoton.

181 - kibiców oglądało mecz Grunwaldu z Zagłębiakiem według jednego z kibiców (stan w 75. minucie meczu).

30. - mecz w ligowy barwach Grunwaldu rozegrał Łukasz Maciongowski.

10 - goli w dwóch ostatnich meczach zaaplikowali Zagłębiakowi "Zieloni". 28 kwietnia Grunwald wygrał 5-0 (2-0), a wczoraj 5-1 (1-0).

7 - zawodników z różnych przyczyn w sobotę było poza składem Grunwaldu - Jakub Brzozowski, Henryk Janosz, Mateusz Karcz, Michał Kusiak, Wojciech Simon, Łukasz Szczygieł, Ferdit Veselji.

5 - goli miał po 4 kolejkach Grunwald. W sobotę halembianie podwoili swój dorobek.

3 - gole ma najlepszy strzelec Grunwaldu w tym sezonie, dżoker, Łukasz Stawowy. W 1. meczu zagrał 59 minut (rozpoczął w podstawowym składzie), w 2. - 22, w 3. - 37 (gol), w 4. - 45 (asysta) i w 5. - 45 (2 gole).

2 - bramki zdobyli w sobotę Mateusz Dreszer i Łukasz Stawowy. "Dreszu", nominalny środkowy pomocnik, wyszedł w ataku i wywiązał się znakomicie z powierzonych zadań.

1. - mecz ligowy w barwach Grunwaldu rozegrali Mateusz Schuler i Dominik Śmiałkowski.

Dodał: Leszek 02.09.2012 (Sunday) 23:12