Trampkarze 1998: Grunwald - UKS Ruch Chorzów 0-2

Kochan - Kordus, Wieczorek, Mostowski, Solorz - Susek, Kaczmarczyk (kpt), Ulbrych, Sladek - Dragan, Kochanowski.
Na zmiany wchodzili: Buczkiewicz, P.Krzykowski, Wycisło, Kaczmarek, Sobota, Srokowski.
Trener: Marek FEIGE
Kierownik: Tomasz BROŻEK

W środowym meczu podopieczni Marka Feige w pierwszym swoim meczu tego sezonu przegrali na boisku w Nowym Bytomiu z UKS-em Ruch Chorzów 0-2. Spotkanie mogło się dobrze zacząć dla zielonych, ale po rzucie wolnym piłka trafiła w poprzeczkę i żaden z piłkarzy miejscowych nie zdążył do piłki. Pierwsza bramka dla gości padła w 22. minucie. Jeden z zawodników UKS-u zauważył bramkarza Grunwaldu jakieś 5 metrów przed bramką i strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w siatce. W 40. minucie gospodarze mogli wyrównać. Piłkę z wolnego wrzucił w pole Wieczorek, ale strzał głową Mostowskiego zdołał złapać bramkarz przyjezdnych. W 57. minucie goście z wolnego trafili w poprzeczkę. Grunwald próbował atakować by doprowadzić do remisu, ale to goście w 65. minucie zdobyli drugą bramkę pieczętując zwycięstwo. Jeden z zawodników uderzył z okolic linii pola karnego w samo okienko nie dając Kochanowi szans.

Następny mecz młodzi piłkarze zagrają w sobotę w Wirku, gdzie będą gościem miejscowego Wawelu.

Dodał: sw_franek 07.09.2012 (Friday) 16:23