Archiwum 2012

Trampkarze 1998: Wawel Wirek - Grunwald 9-0

Wawel Wirek - Grunwald 9-0 (2-0)

1-0 5. min., 2-0 8. min., 3-0 41. min., 4-0 43. min., 5-0 49. min., 6-0 58. min., 7-0 61. min., 8-0 67. min., 9-0 68. min.

Kochan - Kordus, Solorz, Mostowski, Wycisło - Sladek, Kaczmarczyk (kpt), Ulbrich, Kochanowski - Dragan, Wieczorek.
Na zmiany wchodzili: Kasparek, Sobota, Srokowski.
Trener: Marek FEIGE
Kierownik: Tomasz BROŻEK

Sobotnie spotkanie było jednostronnym widowiskiem. O ile młodzi trampkarze Grunwaldu radzili sobie jeszcze do przerwy, tak w drugiej połowie na boisku niepodzielnie dzielił i rządził już tylko Wawel. Mimo tak wysokiej porażki zieloni mieli kilka okazji by zdobyć choć jedną bramkę. W 14. minucie po dobrej akcji piłka trafiła w poprzeczkę. W 38. minucie uderzył Wieczorek ale bramkarz zdołał złapać piłkę. Dwie minuty potem okazję na gola miał Ulbrich jednak ponownie lepszy okazał się bramkarz. W 55. minucie Wieczorek zdołał pokonać bramkarza miejscowych ale sędzia dopatrzył się jakiegoś przewinienia i bramki nie uznał. W ostatniej minucie meczu ponownie próbował Wieczorek, który minął w polu karnym dwóch rywali ale jego uderzenie wybronił golkiper Wawelu.
Następny mecz podopieczni trenera Feige rozegrają w sobotę w Nowym Bytomiu. Ich przeciwnikiem będzie GKS Katowice. Początek meczu o godzinie 9:00.

Dodał: sw_franek 10.09.2012 (Monday) 18:48