Archiwum 2012

Grunwald - Zieloni 0-1 (0-1)

(strona od¶wieża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 0-1

93 min. Za Zachare wchodzi Krawczyk

92 min. Soltysik ukarany zolta kartka

Sedzia dolicza 4 minuty

87 min. Za Szczepanka wchodzi Majer

84 min. Stawowy obok bramki

Grunwald atakuje, ale glowa w mur

83 min. Za Szczypiora wchodzi Simon

79 min. Okazja Kota, broni bramkarz

74 min. Trepka ukarany zoltkiem

73 min. Za Oswalda wchodzi Kucharz

64 min. Kot glowa obok bramki

59 min. Za Gruchalskiego wchodzi Dreszer

58 min. Znakomita okazja Leckiego, broni bramkarz

Kilka strzalow gosci - broni Lamlih

48 min. Pawlak uderza nad bramka

47 min. Setka Grunwaldu - Stawowy konczy akcje strzalem centymetry obok slupka

Do przerwy: 0-1

45+5 min. Szczypior z wolnego, bramkarz broni

Sedzia dolicza 6 minut

45 min. Frukacz ukarany zolta kartka

43 min. Zolta kartka dla Jarosza, wolny Grunwaldu i konta gosci niewykorzystana

41 min. Strzal Frukacza blokuje jeszcze Jarczyk i pilka przelatuje nad bramka

37 min. Za Veseljiego wchodzi Stawowy

31 min. Veselji ucierpial w starciu - FATALNE zdarzenie, kosc piszczelowa wyszla ze stawu, KARETKA wjezdza na boisko i zabiera zawodnika do szpitala

30 min. Szpoton glowa niecelnie po

26 min. Po strzale Gruchalskiego bramkarz z problemami na rog

25 min. Zamieszanie pod bramka gosci, Kot jednak zbyt dlugo zwlekal z oddaniem strzalu i szansa przepadla

0-1 Szczepanek, 24 min. - kuriozalny gol gosci, Zachara podaje do Szczepanka, ten w sytuacji sam na sam zle uderza, pilke przejmuje Oswald i tam wybija pilke, ze nastrzelil Szczepanka i pilka wpadla do siatki

23 min. Szpoton glowa obok bramki po rogu Szczypiora

15 min. Zmiana u gosci - za kontuzjowanego Oziebale wchodzi Szczepanek

12 min. Szczypior zgrywa w polu karnym pilke do Kota, obronca w ostatniej chwili zdejmuje mu pilke z glowy

Grunwald prowadzi gre, kreuje akcje, ale na razie bez efektu koncowego

Pierwsze minuty to spokojna gra obu zespolow

Sędziowie: Wojciech Szczurek - Sebastian PrzewoĽnik, Adam Szczepański (Bielsko-Biała)

Lamlih - Oswald, Jarczyk, Łęcki - Gruchalski, Maciongowski, Szpoton, Ciołek, Szczypior - Kot (kpt), Veselji
Rezerwa: Janosz - Dreszer, Kucharz, Porwik, Simon, Schuler, Stawowy
Trener: Wawoczny