Archiwum 2012

Relacja
Grunwald - Victoria 0-0 (0-0)

Problemy techniczne uniemożliwiły przeprowadzenie relacji - przepraszamy.

KONIEC MECZU: 0-0 - remis z ostatnim zespołem po beznadziejnej grze, Grunwald z meczu na mecz gra coraz gorzej...

90+3 min. Piłka meczowa gości - Łecki do Lamliha, który traci piłkę z boku pola karnego na rzecz Ciecierskiego, a ten uderza obok pustej bramki

Sędzia dolicza 3 minuty

89 min. po strzale Szpotona - róg

86 min. Karcz uderza zza pola karnego, obrońca zmienia kierunek lotu piłki i róg

84 min. T.Stefański ukarany żółtą, jest to jego druga i w konsekwencji ukarany zostaje CZERWONĄ

83 min. Szpoton wrzuca piłkę, Kucharz z obrońcą na plecach z bliska strzela głowa nad bramką

81 min. za Kotasa wchodzi Bedrys

78 min. zamieszanie pod bramką gości, bramkarz odbija strzał Karcza, a dobitka Szpotona zostaje zablokowana

77 min. Karcz uderzył zza szesnastki tuż obok bramki

75 min. Żebrowski ukarany żółtkiem

72 min. za Śmiałkowskiego wchodzi Karcz

71 min. Szpoton zagrywa na prawą stronę do Stawowego, który zgrywa do Kota, a ten uderza pietą, bramkarz wykazał się refleksem i wybił na róg

70 min. Kazimierczak ukarany żółtą kartką

69 min. za Śliwakowskiego wchodzi Ciecierski

66 min. za Korbela wchodzi Ł.Stefański

54 min. za Błaszczyka wchodzi Kazimierczak

49 min. Stawowy zgrywa głową do Kucharz, który uderza głowa obok bramki

46 min. za Dreszera i Gruchalskiego wchodzą Kot i Stawowy

Do przerwy: 0-0

41 min. żółtymi kartkami ukarani T.Stefański i Szpoton

39 min. Kucharz zagrywa wzdłuż pola karnego - Ciołek nie trafia w piłkę w dogodnej okazji...

30 min. Kotas z wolnego chciał zaskoczyć Lamliha, ale uderza obok bramki

23 min. Śmiałkowski z dystansu - broni bramkarz

14 min. Korbel próbuje lobem - broni Lamlih

Walka w środku pola

5 min.. Śmiałkowski zagrywa na prawo do Maciongowskiego, który mija obrońcę i... podaje piłkę bramkarzowi

2 min. Śmiałkowski uderza z dystansu, bramkarz z trudem wybija piłkę

Sędziowie: Marcin Miśta - Michał Kałuża, Mariusz Gorczyca (Sosnowiec)

Lamlih - Łęcki, Jarczyk (kpt), Szczypior - Maciongowski, Śmiałkowski, Szpoton, Dreszer, Gruchalski - Ciołek, Kucharz
Rezerwa: Janosz - Oswald, Schuler, Stawowy, Karcz, Kot, Kusiak
Trener: Wawoczny