Grunwald - Górnik 09 3-1 (2-0)

(strona od¶wieża się automatycznie co 3 minuty)

Koniec: 3-1 - zwyciestwo w "10"

Sedzia dolicza 3 minuty

90 min. Za Kota wchodzi Schuler

88 min. Rzut rozny dla gosci - dosrodkowanie przechodzi przez pole karne, bliski siegniecia pilki byl Pasko

85 min. Za kontuzjowanego Augustyna wchodzi Lyko

85 min. Kot wychodzi sam na sam, bramkarz odbija pilke i przepadla szansa na hat tricka

3-1 Kot, 80 min. (glowa) - festiwal glowek dzisiaj, Ciolek wrzuca z wolnego, Szpoton zgrywa glowa i z bliska pilke do siatki wpycha glowa Kot

79 min. Kania ukarany zoltkiem za faul na Szczygle

78 min. Za Stawowego wchodzi Szczygiel

69 min. Za Dreszera wchodzi Gruchalski

Goscie napieraja

67 min. Dreszer ukarany zolta kartka

64 min. Kocur dogrywa i Pasko trafia w slupek

63 min. Za Raka wchodzi Humski

63 min. Kocur po wolnym glowa nad bramka

60 min. Kontra Grunwaldu - Dreszer obok bramki zza pola karnego

58 min. Szczypior z wolnego tuz nad bramka

2-1 Kocur, 56 min. (glowa) - Rak wrzuca z wolnego i Kocur glowa uprzedza Lamliha

52 min. Dylewski zza pola karnego - broni Lamlih

51 min. Ciolek ukarany zolta kartka

Druga polowa rozpoczyna się bez zmian w obu druzynach

Do przerwy: 2-0 - Grunwald od 15. minuty gra w "10" po czerwonej kartce dla Jarczyka i mimo to dominuje na boisku

Sedzia dolicza 2 minuty

2-0 Kot, 45 min. (glowa) - Szpoton rzuca pilke do Leckiego na prawej stronie, ktory dogrywa w pole karne i Kot pokonuje glowa bramkarza

1-0 Stawowy, 42 min. (glowa) - Szczypior z rogu, obronca wybija pilke, ktora trafia do Szczypiora, a ten ponownie wrzuca i Stawowy glowa uprzedza bramkarza

40 min. Drugi rog Grunwaldu - Ciolek przed pole karne do Szczypiora, ktory posyla pilke nad bramka

39 min. Ciolek wrzuca w pole karne, walka o pilke w powietrzu, futbolowka spada na ziemie i uderza ja z pierwszej, bramkarz na rog

36 min. Kot wszedl z prawej w pole karne i uderzyl mocno, ale niecelnie

34 min. Kepa ukarany zolta kartka za faul na uciekajacym Leckim

27 min. Strata gosci, Grunwald rusza z akcja, Stawowy mija obronce i wyklada Dreszerowi, ktorego strzal odbija się od nogi obroncy i wychodzi na rog; po rogu glowa zgrywa Maciongowski, pilka trafia do Kota, a jego strzal mija bramke

20 min. Szybka akcja Grunwaldu, ktora zamyka Ciolek - Bogacki pewnie broni

19 min. Za Oswalda (majacego już zolta na koncie) wchodzi Kucharz, a u gosci za kontuzjowanego Strumienia wchodzi Kocur

15 min. Jarczyk fauluje wychodzacego na czysta pozycje Strumienia - czerwona kartka, Grunwald gra w 10

13 min. Dogranie Szczypiora, nie siega Stawowy w polu karnym, pilke przejmuje Ciolek i dogrywa, wybita pilka trafia do Dreszera, ktory strzela, bramkarz z problemami, a już czyhal Kot

11 min. Oswald ukarany zolta kartka

6 min. Rak z wolnego spod linii bocznej - broni Lamlih

3 min. Pasko uciekl obroncy i z boku pola karnego poslal loba, Lamlih wybil na rog

Sędziowie: Mariusz Wachowicz - Piotr Żelazny, Paweł Jurga (Sosnowiec)

Lamlih - Oswald, Jarczyk, Łęcki - Maciongowski - Ciołek, Dreszer, Szpoton, Szczypior - Kot (kpt), Stawowy
Rezerwa: Bolik - Kucharz, Schuler, Simon, Szczygieł, Gruchalski, Grzesiak
Trener: Wawoczny