Archiwum 2012

Relacja na zywo
Pilica - Grunwald 3-1 (1-1)

Do drugiej straconej bramki Grunwald byl lepszy. Licza sie jednak gole.

KONIEC: 3-1 - Grunwald, podobnie jak Szombierki, konczy runde z taka liczba punktow jak rok temu

92 min. Za Groszka wchodzi Starczewski

Sedzia dolicza 3 minuty

88 min. Ciolek wrzuca w pole karne, pilka trafia za linie boczna szesnastki do Simona. Ktory odgrywa do Kucharza, a jego strzal w okienko wybija na rog Rudak

3-1 Nowakowski, 81 min. - Grunwald nadzial się na kontre, Nowakowski uciekl i mimo asysty obroncy znalazl luke między blokujacym bramke Lamlihem

79 min. Za Gruchalskiego wchodzi Simon

76 min. Prusko z 16. Metra obok bramk

74 min. Za Plute wchodzi Szyndler

73 min. Szpoton ukarany zoltkiem

2-1 Prusko, 73 min. (Karny)

72 min. Kyziol uciekl obronie i wszedl w pole karne, Lamlih zahaczyl zawoodnika gospodarzy - KARNY i zolta dla Lamliha

68 min. Sytuacji bramkowych od dluzszego czasu nie ma

60 min. Za Nowaka wchodzi Nowakowski

59 min. Wronski ukarany zoltkiem

Grunwald napiera, brak na razie kropki nad i

Opinia kibicow Pilicy ich zespol gra na stojaco

50 min. Gebicz ukarany zolta kartka, Dreszer z wolnego, zamieszanie pod bramka gospodarzy, ktorzy wychodza obronna reka z kilkudziesieciosekundowego oblezenia

47 min. Adamczyk dosrodkowal z rogu i Kyziol glowa obok bramki

Do przerwy: 1-1, Mistrzem Jesieni Szombierki po wygranej z Kamienica 5-2

1-1 Kucharz, 43 min (glowa) - 3 rogi i gol, dwa rogi po bezposredniej wrzutce, a trzeci zostal krotko rozegrany, Dreszer wrzucil w pole karne i Kucharz glowa pokonal bramkarza

1-0 Prusko, 37 min (karny) - po zagraniu reka Dreszera

36 min. Uderzenie Nowaka blokuje wslizgiem Dreszer, jednak ze pilka trafila go w reke sedzia dyktuje KARNEGO, Dreszer ukarany zolta kartka

Z minuty na minute Grunwald coraz czesciej gosci pod bramka Pilicy

29 min. Dreszer uderza z wolnego z 25 metrow, Rudak kapitalna robinsonada wybija pilke na rog

26 min. Prusko wychodzi zza obroncow i posyla pilke obok Lamliha - spalony, pilka i tak przeszla obok bramki

22 min. Po dosrodkowaniu Ciolka Stawowy glowkuje po poprzeczke, broni Rudak

21 min. Stawowy wychodzi sam na sam, jednak ubiegl go sedzia, podnoszac choragiewke - spalony

14 min. Pluta uderza zza pola karnego, rykoszet i broni Lamlih

10. minuta meczu i jak na razie spokojna gra z obu stron, bez sytuacji

(Strona wymaga odswiezania)

Sedziowie: Mariusz Gorczyca - Marcin Mista, Michal Kaluza (Sosnowiec)

Grunwald zagra dzisiaj bez podstawowych zawodnikow - Jarczyka (pauzuje za czerwona kartke),Oswalda (pauzuje za 4. zolta kartke) i Szczypiora (choroba).