Relacja na zywo
Szombierki - Grunwald 3-2 (1-1)
(strona wymaga odswiezania)

Koniec meczu: 3-2

3-2 Ryś, 90+3 min. - strata pilki obroncow, zawodnik Szombierek wychodzi sam na sam, broni Bolik, do pilki dopada Rys i ku ofiarnej interwencji Jarczyka pakuje pilke do siatki

90+1 min. Za Maciongowskiego wchodzi Karcz

Sedzia przedluza o 4 minuty mecz.

90 min. Kot ukarany zolta kartka

89 min. Za Mroza wchodzi Paczko

87 min. Zolta dla Kusiaka

2-2 Kucharz, 83 min. - zamieszanie w polu karnym Szombierek, obroncy nie potrafia wybic pilki, Kot wkopuje w pole bramkowe, pilka trafia do stojacego na dalszym slupku Kucharza, ktory wyrownuje

82 min. Za Niemczuka wchodzi Sokolik

80 min. Moglo byc po meczu - Szpoton wyprowadzajac pilke stracil ja na rzecz Thiela, ktory wyklada ja Kubiszowi, a ten przegrywa pojedynek z Bolikiem

78 min. Za Zuge wchodzi Grzesiak

70 min. Za Szafranskiego wchodzi Osadnik

66 min. Grozna akcja Szombierek, Rys wrzuca w pole karne, pilki nie siega Mroz

65 min. za Dreszera wchodzi Kucharz

63 min. Za Szurke wchodzi Rys

62 min. Maciongowski obok bramki zza pola karnego

60 min. za Stawowego wchodzi Kusiak

2-1 Szafranski, 47 min. (glowa) - dosrodkowanie w pole karne z wolnego, Kubisz zgrywa pilke glowa i z bliska pilke do siatki wpycha glowa Szafranski

46 min. Dreszer ukarany zoltkiem

Do przerwy: 1-1 - bramka dla Szombierek padla z niczego, blad Bolika, Grunwald prezentuje sie na razie lepiej od gospodarzy

40 min. Swietna okazja na bramke dla Grunwaldu - Lecki odebral pilke obroncy, wszedl w pole karne i odegral na 10. metr, pilke przepuscil Dreszer, dopadl do niej Kot i uderzyl na bramke, golkiper sparowal jednak pilke, bylo blisko

1-1 Zuga, 36 min. (karny)

35 min. Gruchalski wchodzi w pole karne, ucieka Stefaniakowi, ktory podcina go w polu karnym - KARNY i zolta dla Stefaniaka

1-0 Niemczuk, 30 min. - Szurka dosrodkowuje spod linii bocznej w pole karne, Bolik nie siega pilki, tam akcje zamyka lewy pomocnik Niemczuk i pakuje futbolowke do siatki

26 min. Szafranski ukarany zolta kartka

25 min. rzut wolny posredni z ponad 25 metrow - Jarczyk krotko do Szczypiora, a jego strzal swietnie paruje na rog Tomiczek

Gra, spokojna, glownie w srodku pola.

8 min. Kot zza pola karnego - broni bramkarz

3 min. Po wolnym Dreszera Kot glowkuje nad bramka

100. mecz ligowy w Grunwaldzie rozgrywa Marcin Łęcki.