Relacja na zywo
Grunwald - Zieloni 4-0 (2-0)

(strona wymaga odswiezania)

KONIEC MECZU: 4-0

90+1 min. po rogu pilke przejmuje Kot, mija w polu karnym obronce i uderza, bramkarz na rog; po rogu okazje mial Jarczyk, ale strzelil wysoko nad bramka

Sedzia dolicza 3 minuty

85 min. Stawowy trafia w poprzeczke

83 min. Za Szczygla wchodzi Skrzypczyk

82 min. Za Brodzinskiego wchodzi Gawronski

80 min. Za Frukacza wchodzi Szczepanek

4-0 Szpoton, 77 min. (glowa) - Simon dosrodkowuje z rogu i Szpoton trafia glowa do siatki

74 min. Za Gruchalskiego wchodzi Simon

69 min. Kot obok bramki zza pola karnego

68 min. Indywidualna akcja Stawowego, jego strzal zza pola karnego w kierunku okienka zdejmuje bramkarz

67 min. Za Zuge wchodzi Grzesiak

63 min. Zuga ukarany zoltkiem

3-0 Kot, 52 min. (glowa) - Zuga dosrodkowuje z rogu i Kot glowa posyla pilke do siatki

48 min. Szpoton uderza z dystansu, bramkarz z trudem na rog; po rogu Zuga obok bramki

46 min. Za kontuzjowanego Szczypiora wchodzi Stawowy, a u gosci za Pawlaka - Cupial

Do przerwy: 2-0

41 min. CZEROWNA KARTKA DLA ZACHARY - Zachara brutalnie wjezdza w nogi Szczypiora, sedzia pokazuje mu czerwien; Szczypior - opatrywany za linia boczna - nie jest juz w stanie kontynuowac gry

2-0 Kucharz, 39 min. - Karcz wyprzedza napastnika i wyprowadza akcje, wymienia podanie i zagrywa do Kucharza, ktory z okolic naroznika uderza nie do obrony po dlugim rogu

28 min. Kucharz minimalnie nie siegnal w polu karnym strzalu Szczypiora

27 min. Pierwsza okazja gosci - Soltysik z dystansu, Bolik odbija niewygodny strzal, do pilki dobiega Brodzinski i uderza, Bolik noga wybija na rog

Dominuje walka w srodku pola

1-0 Kot, 11 min. - rajd Gruchalskiego prawym skrzydlem, dosrodkowanie w pole karne i Kot z woleja nie daje szans bramkarzowi

9 min. Szczypior z rogu, glowkuje Kucharz, odbija bramkarz, dobijajacy Szpoton na spalonym

W Grunwaldzie brakuje: Dreszera (kartki), Maciongowskiego i Janosza (kontuzje) oraz Lamliha.

Sedziowie: Krzysztof Myrmus - Jacek Durka, Rafał Gorczynski (Skoczow)

Bolik - Szczygiel, Jarczyk (kpt), Lecki - Karcz - Gruchalski, Szpoton, Zuga, Szczypior - Kot, Kucharz
Rezerwa: Lorek - Stawowy, Grzesiak, Kusiak, Simon, Skrzypczyk
Trener: Wawoczny