Kochan - Kordus, Kaczmarczyk (kpt), Mostowski, Solorz - Wilczek, Ulbrich, Kochanowski, S.Hadamik - Wieczorek, Graja
Na zmiany wchodzili: Buczkiewicz i Szmidt
Trener: Marek FEIGE
Kierownik: Tomasz BROŻEK

W sobotnie południe trampkarze Grunwaldu z rocznika 1998 odnieśli swoje historyczne, dwucyfrowe zwycięstwo.

Na zakończenie rundy jesiennej Grunwald zajął - mimo dobrej końcówki i zwycięstwa m.in. z liderem - 6. miejsce w swojej grupie (były 3 grupy). Zespoły z 1. i 2. miejsca z każdej grupy utworzyły grupę mistrzowską i grają o miejsca 1-6 w Podokręgu, zespoły z 3. i 4. miejsca grają o miejsca 7-12, a zespoły z 5. i 6. miejsca grają o miejsca 13-17. Właśnie w tej ostatniej znalazł się Grunwald. W pierwszym meczu "Zieloni" byli bliscy zdobycia punktu(ów), ale ostatecznie ulegli AKS-owi Mikołów 0-1 tracąc gola 4 minuty przed końcem meczu. W 2. kolejce halembianie udali się do Mysłowic i zaaplikowali gospodarzom aż 10 bramek. Łupem podzielili się Wieczorek - autor 5 trafień, Ulbrich (2 gole) oraz Buczkiewicz, Graja i Solorz, którzy dołożyli po jednej bramce. Górnik miał w meczu dwie sytuacje bramkowe (obie w I połowie), ale obrońcy Grunwaldu zażegnali niebezpieczeństwa.

Dodał: Leszek 16.04.2012 (Monday) 14:55