Archiwum 2012

Relacja na zywo
Grunwald - Wesola 2-1 (2-0)

(strona wymaga odswiezania)

KONIEC MECZU: 2-1, zasluzone zwyciestwo Grunwaldu, lider przegrywa po raz drugi w sezonie, ZIELONI! :-)

Po chwili sedzia zakonczyl mecz.

2-1 Wasilewski, 90+3 min. - Dieme pociagnal z pilka, wszedl w pole karne i podal w kierunku Wasilewskiego, ktory przylozyl noge, a pilka od slupka wpadla do siatki

Sedzia doliczyl 3 minuty.

87 min. Za Kota wchodzi Kusiak

87 min. Kolejna okazja gosci, swietnie znowu Janosz - broni strzal Thiama

81 min. Za Maciongowskiego wchodzi Grzesiak

77 min. Kolejna swietna okazja gosci, znakomita, ofiarna obrona Zielonych

77 min. Janosz instynktownie odbija z linii strzal Thiama

75 min. Za Zuge wchodzi Kucharz

74 min. za Wujca wchodzi Sarzala

72 min. Kot obok bramki

70 min. Lecki ukarany zoltkiem

69 min. Za Gruchalskiego wchodzi Stawowy

68 min. Skrzypczyk ukarany zoltkiem

68 min. Mogla byc pilka meczowa - Maciongowski przegrywa sam na sam z Rosolem

67 min. Za Wadasa wchodzi Koniarek

66 min. rajd Haftkowskiego, Janosz odbija na rog

65 min. Szpoton tuz obok slupka

Strzaly z obu stron nie trafiaja na razie w swiatlo bramki

58 min. Za Brzozowskiego wszedl Hafktkowski

57 min. Zolta kartka ukarany Wujec

52 min. Maciongowski ukarany zolta kartka

49 min. Piegzik ukarany zolta kartka

46 min. Za Buchcika wchodzi Thiam

Do przerwy: 2-0, swietna gra Zielonych, w dodatku cala druga czesc beda grac 11 na 10 po czerwonej kartce Cygnara w 45 min.

45 min. Cygnar ukarany zolta kartka - jego druga w tym meczu i w konsekwencji CZERWONA KARTKA

43 min. powinna byc kontaktowa bramka dla gosci - dosrodkowanie w pole karne, mija sie z pilka Janosz, zgranie przed bramke i strzal napastnika z linii wybija swietnie Jarczyk

2-0 Szczypior, 39 min. (wolny) - swietna akcja Dreszera, ktorego powstrzymal dopiero faulem 4. zawodnik; zza pola karnego swietnie zawinal lewa noga Szczypior i utanal w ramionach kolegow

35 min. Cygnar ukarany zoltkiem

1-0 Zuga, 32 min. - Gruchalski pociagnal z pilka i zdecydowal sie na strzal, pilka odbila sie od obroncy i dopadl do niej za polem karnym Zuga i umiescil w siatce

28 min. Maciongowski obok bramki

23 min. Dobra akcja Grunwaldu zakonczona strzalem Szczypiora wysoko nad bramka

12 min. Szpoton ukarany zolta kartka

12 min. Kutarba swietnie wypatrzyl z przodu Cygnara, napastnik gosci obrocil sie z pilka i w doskonalej okazji uderzyl nad bramka

9 min. Co za okazja Grunwaldu, moglo byc 1-0 - Strzal Leckiego dociera w polu karnym do Kota, ktory majac przed soba bramkarza, trafia w niego

5 min. 0-0, na razie uwazna gra z obu stron

Grunwald:
Janosz - Skrzypczyk, Jarczyk (kpt), Szpoton, Szczypior, Maciongowski, Łęcki, Dreszer, Gruchalski, Kot, Zuga
Rezerwa: Bolik - Kucharz, Grzesiak, Kusiak, Simon, Stawowy, Karcz
Trener: Wawoczny

Wesola:
Rosół - Dziółka, Buchcik, Wadas, Kutarba, Dieme, Wujec (kpt), Cygnar, Brzozowski, Piegzik, Wasilewski
Rezerwa: Nawrocki - Haftkowski, Thiam, Koniarek, Mosler, Sarzała, Tuleja
Trener: Gabiga

W sobote w Ciochowicach 100. mecz ligowy w Grunwaldzie zaliczyl Michal Kusiak, a dzisiaj 200. mecz rozegra Mateusz Karcz.

Dodał: Leszek 18.04.2012 (Wednesday) 15:15