Archiwum 2012

Relacja na zywo
Pilica - Grunwald 2-2 (2-2)

KONIEC MECZU: 2-2 - Grunwald w 2. polowie przewazal i stwarzal okazje, jednak gola nie zdobyl, dobry i - wywalczony - dzisiaj punkt

Zieloni do konca atakowali, ale wynik nie ulegl zmianie.

Sedzia dolicza 3 minuty.

B7 min. Za Gruchalskiego wchodzi Grzesiak

86 min. Kusiak miesza w polu karnym i zostaje zablokowamy jego strzal

85 min. Bramkarz Pilicy wyciaga z okienka lecaca pilke

Zieloni nadal w natarciu

80 min. Kucharz uderzyl z naroznika pola karnego, Szczypior nie zdolal uciec z linii lotu pilki i pilka wyszla na aut

79 min. Za Kota wchodzi Kusiak, a za Adamczyka - A.Derejczyk

73 min. Po rogu z bliska uderza Jarczyk, bramkarz zatrzymuje pilke na linii

73 min. Za Zuge wchodzi Kucharz

68 min. Prusko obok bramki

65 min. Za Szyndlera wchodzi Rainholc

Nad stadionem leje jak z cebra

Grunwald w ciaglym ataku, na razie gora bramkarz

56 min. Za Simona wchodzi Stawowy

46 min. Pilke na prawej stronie otrzymuje Prusko i uderza obok dlugiego slupka

46 min. Za Siwka wchodzi Michal Kurpios

Do przerwy: 2-2

45+1 min. Rog dla gospodarzy, po ktorym kontre wyprowadza Grunwald, Maciongowski w ostatniej fazie trafia w bramkarza

2-2 Kot, 44 min. - blad obroncy, pilke przejmuje Kot i w sytuacji jeden na jeden wyrownuje

42 min. Zuga technicznie chcial pokonac bramkarza, ktory wyciaganal sie jak dlugi i wylapal pilke

41 min. Szczypior tuz obok dalszego slupka

34 min. Za Idziaka wchodzi Nowakowski

2-1 Marcin Kurpios, 33 min. - popisowa akcja gospodarzy, Prusko wchodzi w pole karne i odgrywa pietka do Kurpiosa, ktory z bliska trafia do siatki

31 min. Kot wchodzi w pole karne i strzela obok bramki

25 min. Dobre uderzenie Dreszera zza 16-stki, bramkarz pewnie lapie

24 min. Prusko miesza w polu karnym i uderza niecelnie

1-1 Dreszer, 21 min. - poprawka Dreszera po wczesniejszej znakomitej okazji udana; Gruchalski dosrodkowal w pole karne i Dreszer z woleja pokonal bramkarza

21 min. Dreszer sam na sam - broni bramkarz

20 min. Bomba Maciongowskiego nad bramka

18 min. Kot mija obroncow w polu karnym, swietna okazja, ale zle dogranie i sytuacja przepadla

13 min. Blad Leckiego, pilka trafia do Marcina Kurpiosa itylko swietna interwencja Janosza powoduje, ze nie ma 2-0

10 min. Rozny dla Grunwaldu, Kot zgrywa glowa, szczupakiem uderza Gruchalski, obronca wybija z linii

1-0 Marcin Kurpios, 8 min. - pomocnik gospodarzy zdecydowal sie na strzal zza pola karnego, pilka po drodze odbila sie od murawy i wpadla do siatki obok bezradnego Janosza

4 min. Okazja Zugi, ale wybroniona pilka przez gospodarzy