Relacja na zywo
Grunwald - Zaglebiak 5-0 (2-0)

(strona wymaga odswiezania)

KONIEC MECZU: 5-0

5-0 Kucharz, 90+3 min. - Gruchalski poszedl prawym skrzydlem i wylozyl do Kota, ktory trafil w bramkrza, pilke dopadl Kucharz i ustalil wynik

92 min. Kot glowa nad bramka

Sedzia dolicza 3 minuty

86 min. Szpoton po rogu glowa nad bramka

84 min. Za Barana wchodzi Wcislo

4-0 Szpoton, 82 min. - dosrodkowanie Dreszera z wolnego w pole karne, Szpoton na raty pokonuje golkipera gosci

81 min. Za Zubela wchodzi Warat, a w Grunwaldzie za Skrzypczyka wchodzi Grzesiak

77 min. Akcja Szpotona, podaje do Stawowego, ktory z 16. Metra posyla pilke obok slupka

76 min. Za Mizie wchodzi Radwanski

3-0 Kucharz, 69 min. - Kot wymanewrowal obrone i wylozyl pilke Kucharzowi, ktory tylko dopelnil formalnosci, trafiajac do pustej bramki

68 min. Za Leckiego wchodzi Stawowy, a u gosci za Grunta - Szczepanik

65 min. Coz za 2 okazje gosci i 2 swietne interwencje Lamliha - przy drugim strzale sparowal pilke na slupek

60 min. Za Zuge wchodzi Kucharz

60 min. Maciongowski zza pola karnego obok bramki

57 min. Dosrodkowanie w pole karne Grunwaldu, do wybitej pilki dochodzi Baran, ale uderza niecelnie

54 min. Lecki ukarany zolta kartka

Od poczatku goscie ruszyli do atakow

46 min. W bramce Grunwaldu zmiana - kontuzjowanego Janosza zastepuje marokanski golkiper, Mohamed Lamlih

Do przerwy: 2-0

Sedzia dolicza 1 minute

45 min. Szczypior z woleja trafia w rece bramkarza

39 min. Gruchalski faulowany przy linii bocznej pola karnego; Szczypior z wolnego zagrywa w pole karne, tam dotknal jej Szpoton, pilka odbila sie od stojacego na linii Dreszera, nastepnie od poprzeczki i trafila do stojacego z boku Kota, ale po jego wrzutce tylko rog

36 min. Kot uderza zza pola karnego nad bramka

33 min. Dobre dosrodkowanie w pole karne Grunwaldu, Zudin glowa minimalnie obok slupka

2-0 Kot, 29 min. - Maciongowski zagrywa pilke na czyste pole do wychodzacego zza plecow obroncow Kota, ktory wchodzi w pole karne i posyla pilke obok bramkarza

28 min. Jarczyk ukarany zolta kartka

27 min. Szwed uderza nad bramka

26 min. Mizia zagrywa wzdluz pola karnego, ale nikt z jego kolegow nie przecina podania

22 min. Indywidualna akcja Dreszera zakonczona strzalem, broni bramkarz

Byl to pierwszy celny strzal w meczu.

1-0 Zuga, 20 min. (karny) - Maciongowski uruchamia na lewej stronie Kota, ktory wchodzi w pole karne i po starciu z Ralem pada w polu karnym, sedzia nie ma watpliwosci - KARNY i zolta kartka dla Rala; Zuga pewnie strzela z 11 metrow

Minela 10. minuta meczu i jak na razie spokojna gra z obu stron, bez sytuacji.

Sedziowie: Damian Synówka - Tomasz Kuźniarz, Marek Modrzik (Tychy)

Janosz - Skrzypczyk, Jarczyk (kpt), Łęcki - Maciongowski - Gruchalski, Dreszer, Szpoton, Szczypior - Kot, Zuga
Rezerwa: Lamlih - Kucharz, Grzesiak, Kusiak, Simon, Stawowy, Karcz
Trener: Wawoczny

Zagłębiak:
Faber - Grunt, Czajkowski (kpt), Szwed, Rał, Garczarczyk, Zubel, Stepień, Baran, Mizia, Zudin
Rezerwa: Chyziński - Szczepanik, Wcisło, Radwański, Warat, Węgrzynowicz
Trener: Nowak

Wczoraj do gry zostal potwierdzony marokanski bramkarz Mahomed Lamlih (otrzymal juz wszystkie stosowne dokumenty) i dzisiaj bedzie brany pod uwage przez trenera Grunwaldu przy ustalaniu skladu.

Dodał: Leszek 28.04.2012 (Saturday) 09:23