Archiwum 2013

Grunwald - Piaski 3-0 (1-0)

KONIEC: 3-0

90+3 min. Pietka uderza obok bramki

90+1 min. Szpoton ukarany druga zolta i w konsekwencji CZERWONA

90+1 min. Za Ciolka wchodzi J.Brzozowski

Sedzia dolicza 3 minuty

3-0 Kot, 88 min. - kontra Grunwaldu, Ciolek do Kota, ktory miesza i uderza nie do obrony pod poprzeczke

85 min. Szopa ukarany zolta kartka

2-0 Kot, 84 min. - kontra Grunwaldu, Kot uderza zza szesnastki i bramkarz puszcza pod pacha

83 min. Szpoton ukarany zoltkiem

81 min. Stepien wrzuca z wolnego i Baran glowa tuz obok slupka

79 min. Za Burczyka wchodzi Baran

78 min. Lecki ukarany zoltkiem

76 min. Zapart z dystansu - broni Bolik

74 min. Brzozowski wrzuca idealna pilke za plecy obroncow do Gruchalskiego, ktory mija bramkarza i uderza z ostrego kata tak, ze pilka mija celu

71 min. Jarczyk ukarany zoltkiem

69 min. Za Swierczynskiego wchodzi Pieniazek

65 min. Po strzale Maciongowskiego bramkarz odbija, Gruchalski uderza z pierwszej tuz obok bramki

60 min. Za Skrzypka wchodzi Stankiewicz

60 min. Zolta kartka dla Kaweckiego

58 min. Szczypior ukarany zoltkiem

56 min. Skrzypek ukarany zolta kartka

53 min. Kot uderza w krotki rog, bramkarz na posterunku

52 min. Zle dogranie obroncy do bramkarza, ktory wybija pilke, przejmuje ja Szczypior i wrzuca na dlugi rog bramki, gdzie obronca uprzedza Brzozowskiego

48 min. Dosrodkowanie Stepnia i Oberaj glowa niecelnie

Do przerwy: 1-0

1-0 Maciongowski, 45 min. - aut dla Grunwaldu, pilka trafia przed pole karne do Maciongowskiego, ktory plaskim strzalem przy slupku daje prowadzenie Grunwaldowi

Sedzia dolicza minute

43 min. Brzozowski przerywa akcje gosci - zolta kartka

40 min. Kot miesza przy linii bocznej pola karnego i uderza w kierunku krotkiego slupka - trafia w boczna siatke

37 min. Brzozowski uderza z wolnego spod linii bocznej, bramkarz paruje w bok jego strzal

30 min. Oswald uderza z wolnego z 35 metrow i trafia w slupek

29 min. Swierczynski przerywa atak Grunwaldu i zostaje ukarany zolta kartka

20 min. Oswald uderza z dystansu - Bartosik pewnie broni

Walka od szesnastki do szesnastki

6 min. Okazja Grunwaldu - Kot faulowany tuz przy linii bocznej pola karnego; z wolnego Brzozowski, gigantyczne zamieszanie pod bramka Gornika, uderzal Ciolek, Lecki, ale w gaszczu nog nikt nie zdolal skierowac pilki do siatki, ponadto goscie dobrze zazegnali niebezpieczenstwa

5 min. Pierwsza okazja gosci - Skrzypek wchodzi w pole karne, mija Bolika i uderza tylko w boczna siatke

Wraz z rozpoczeciem meczu przestalo padac.

Od kilkudziesięciu minut w Halembie lej jak z cebra.

Sędziowie: Daniel Wiejowski - Janusz Mytych, Artur Grzesiuk (Zabrze)

Bolik - Oswald, Szpoton, Jarczyk (kpt), Łęcki, Ciołek, Maciongowski, M.Brzozowski, Szczypior, Kot, Gruchalski
Rezerwa: Woźniak - Lein, Kucharz, J.Brzozowski, Stawowy, Szczygieł, Simon
Trener: Wawoczny