Archiwum 2013

Relacja na zywo
Szombierki - Grunwald 4-2 (1-0)

KONIEC: 4-2, Kamienica 1-3 Piaski

4-2 Kasprzyk, 90 min. (Karny) - Stawowy fauluje Jaromina, Kasprzyk pewnie wykonuje jedenastke

3-2 Thiel, 88 min. (wolny) - idealne uderzenie tuz zza pola karnego

86 min. Druga podwojna zmiana w Szombierkach - za Rysia i Kubisza wchodza Makowski i Niemczuk

83 min. W Grunwaldzie za Szczypiora wchodzi Stawowy, a u gospodarzy podwojna zmiana - schodza Szafranski i Paczko, a wchodza Staszczak i Kucza

83 min. Rys ukarany zolta kartka

77 min. Jaromin ukarany zolta kartka za probe wymuszenia karnego

2-2 Kucharz, 73 min. - Brzozowski wrzuca z wolnego i Kucharz pokonuje Wisniewskiego

71 min. Mogl byc remis - Brzoza podal na wolne pole do Kota, ktory zostawil pilke Dreszerowi, ktory na raty przegrywa pojedynek z bramkarzem

70 min. Lein ukarany zolta kartka

67 min. Za Leckiego wchodzi Lein

2-1 M.Brzozowski, 66 min. - Szczygiel podaje na polowie Szombierek do Brzozowskiego, ktory decyduje się na strzal i pieknym uderzeniem pokonuje Wisniewskiego

2-0 Jaromin, 64 min. - Jaromin wchodzi w pole karne i uderza nie do obrony

62 min. Akcja Szombierek, Szczygiel wslizgiem wybija pilke, do bezpanskiej futbolowki dopada Stefaniak i uderza tuz obok bramki

61 min. Brzozowski po zagraniu z wolnego posredniego wprost w rece bramkarza

60 min. Szczypior wycofuje przed pole karne do Kucharza, jego strzal pewnie broni Wisniewski

56 min. Kolejna szansa Szombierek - Thiel z rogu, glowkuje Kasprzyk, Lamlih przenosi pilke nad poprzeczka

54 min. W koncu ozywil się mecz - okazja Szombierek, Kubisz trafia w poprzeczke

53 min. Było blisko remisu - Brzozowski zagral za obroncow do Kota, ktory w sytuacji sam na sam uderzyl obok dalszego slupka

46 min. Powinno byc 2-0 - Rys wrzucil pilke w pole karne, Jaromin uprzedzil obroncow i poslal pilke obok Lamliha - kibice krzykneli już jest! - pilka o centymetry minela jednak slupek

Do przerwy: 1-0

45+1 min. Swietna wrzutka w pole karne do Kota, ktory mial juz obroncow za plecami, pilka jednak zaplatala mu się pod nogami - swoje zrobil tez obronca - i sytuacja przepadla

40 min. Zle wybicie Lamliha, Szpoton ratuje się faulem - zolta kartka

34 min. Okazja z drugiej strony pola karnego - Kubisz uderza z okolic naroznika i swietnie na rog wybija Lamlih

28 min. Bramkowa sytuacja Grunwaldu - Brzoza wypuszcza Kota, ktory wchodzi z boku w pole karne i uderza w krotki rog - pilke odbija Wisniewski

Po 20 min. 1-0, Probuja jedni, probuja drudzy, ale bez sytuacji

7 min. Kubisz glowa po rzucie z autu - broni Lamlih

5 min. Brzozowski z rogu, bramkarz lapie uderzenie Kucharza

Grunwald napiera - trzy akcje pod bramka Szombierek, ktore na razie bezblednie w obronie

1-0 Thiel, 2 min. - Lecki za wysoko zagrywa noga - posredni spod linii bocznej, Kubisz wrzuca i Thiel glowa uprzedza obroncow i Lamliha

Sedziowie: Gorecki - M.Szymanek, G.Szymanek

W Grunwaldzie zabraknie dwoch podstawowych zawodnikow: Jarczyka (kontuzja) i Ciolka (kartki).