Archiwum 2013

Relacja na zywo
Grunwald - Wozniki 1-0 (1-0)

(strona odświeża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 1-0 - szczesliwe zwyciestwo Grunwaldu, goście zasluzyli przynajmniej na punkt
bardzo dobrze bronil dzisiaj Marek Haas

92 min. Za Kota, ktory rozgrywal 200. mecz ligowy w Grunwaldzie, wchodzi Szczygiel

Sedzia dolicza 3 minuty

90 min. Andrzejewski z wolnego obok bramki

88 min. Za Jagodzinskiego wchodzi Kowalski

87 minm wrzutka w pole karne Grunwaldu, tam wyrasta jak spod ziemi Kaciczak i uderza glowa nad bramka

82 min. Za Sieradzkiego wchodzi Marczyk

79 min. Kontra Grunwaldu, Wroblewski w pole karne do Kota, ale ten zostaje zablokowany

77 min. Brzozowski uderza zza szesnastki, bramkarz fantastycznie wyciaga pilke nad poprzeczke

75 min. Za Ratajczaka wchodzi Breulich

68 min. Za Mlynka wchodzi Standera

62 min. Szansa Woznik - Sieradzki w pojedynku ze Szczypiorem uderza tuz obok dlugiego slupka

60 min. Za Kidawskiego wchodzi Zawadzki

58 min. Za Dreszera wchodzi Wroblewski

Zespol gosci przejal inicjatywe, bramka wisi w powietrzu

49 min. Debowski z wolnego z ponad 25 metrow, Haas wybija na rog

Na druga polowe zespoly wychodza bez zmian

Do przerwy: 1-0

42 min. Okazja gosci po kilkuminutowym oblezeniu bramki Grunwaldu - pilka trafia w polu karnym do Mlynka, a jego strzal swietnie wybija Haas

35 min. Andrzejewski uderzyl z dalsza, Haas sparowal pilke

33 min. Kolejna okazja Grunwaldu - Dreszer wrzucil z prawej strony boiska w pole karne, gdzie Szpoton uderzyl glowa, bramkarz wykazal się refleksem, a zmierzajaca do siatki pilke wybil obronca

25 min. Maciongowski do Dreszera, ktory z pierwszej odgrywa do Brzozowskiego, a ten od razu uderza - bramkarz paruje pilke, Dreszer jednak do niej nie zdazyl

1-0 Szczypior, 17 min. (wolny) - Szczypior uderzyl z wolnego zza linii bocznej pola karnego, do pilki wyskoczylo kilku graczy w tym Maciongowski, jednak nikt nie dotknal pilki, ktora bramkarz odprowadzil wzrokiem do siatki

15 min. Spokojna gra z obu stron; bez strzalow czy sytuacji

Dzisiaj 200. mecz w barwach Grunwaldu rozgrywa Dariusz Kot (83 bramki)

4 min. Kontra Grunwaldu i moglo byc 1-0 - Maciongowski wypuscil Brzozowskiego, ktory zagral przed bramke do Kota, ale ten uderzyl obok bramki

Sędziowie: Wojciech Zarzycki - Piotr Lasyk, Robert Szczepaniak (Bytom)

Haas - Oswald, Jarczyk (kpt), Szczypior, Szpoton, Dreszer, Maciongowski, Jagodziński, Wolek, Brzozowski, Kot
Rezerwa: Majchrzak - Kowalski, Szczygieł, Wróblewski, Nowicki, Lein, Łęcki
Trener: Wawoczny