Archiwum 2013

Relacja na zywo
Przyszlosc - Grunwald 0-0 (0-0)

KONIEC: 0-0 - zdecydowana przewaga Grunwaldu, ktory bil glowa w mur

94 min. Burda ukarany zolta kartka

92 min. Dreszer obok bramki

Sedzia dolicza 4 minuty

89 min. Brzozowski miesza w polu karnym - nad bramka

87 min. Dreszer zagrywa wzdluz bramki - Szpoton nie trafia

85 min. Za Czyzykowskiego wchodzi Wondolowski

Grunwald bije glowa w mur

81 min. Za Niemczuka wchodzi Galus

79 min. Jagodzinski nad bramka

78 min. Za Leckiego wchodzi Wroblewski

73 min. Jagodzinski nad bramka zza szesnastki

70 min. Szczypior przedarl się z pilka w polu karnym - broni bramkarz

68 min. Za Kota wchodzi Dreszer

66 min. Za Nowaka wchodzi Bieniek

66 min. Czas dla obu zespolow na uzupelnienie plynow w upalna sobote

64 min. Po dosrodkowaniu Szpoton glowa nad bramka

Grunwald atakuje i atakuje...

56 min. Za Buchalika wchodzi Galus

48 min. Kolejna okazja bramkowa Brzozy - tym razem minimalnie obok bramki

47 min. Lecki do Brzozowskiego w polu karnym - bramkarz wybija na rog

Na druga polowe oba zespoly wyszly bez zmian

Do przerwy: 0-0 - Grunwald przewaza, stwarza zagrozenie pod bramka gospodarzy, jednak brakuje kropki "nad i"

Sedzia dolicza minute

42 min. Zamieszanie pod bramka Przyszlosci, ktora znowu wychodzi z opresji

39 min. Maciongowski do Kota, ktory uderza z naroznika pola karnego i bramkarz kapitalnie wybija pilke na rog; po rogu w zamieszaniu bliski szczescia byl Jarczyk, ale obronca wespol z bramkarzem zazegnali niebezpieczenstwa

36 min. Swiderski ukarany zoltkiem

30 min. Jagodzinski ukarany zolta kartka

23 min. Chwila dla obu zespolow na uzupelnienie plynow

Wiecej przy pilce utrzymuja się halembianie, w walce o pilke sa szybsi od gospodarzy

Zieloni probuja strzalow zza pola karnego i jak na razie obok bramki zarowno Lecki, jak i Maciongowski

14 min. Okazja Grunwaldu - Maciongowski podaje w pole karne do Kota, ktorego strzal broni bramkarz