Archiwum 2013

Relacja na zywo
Lot - Grunwald 1-5 (0-3)

Zaglebiak 3-1 Wyzwolenie, Concordia 1-2 Piaski, Grodziec 1-1 Slavia, Zarki 1-0 Rakow 2, Kamienica 1-3 Pilica, Wozniki 1-2 Sarmacja

KONIEC: 1-5 - drugi hat trick Kota z rzedu

92 min. Kowalski ukarany zolta kartka

Sedzia dolicza 3 minuty

90 min. Brzozowski z wolnego - bramkarz wybija na rog

88 min. Za Oswalda wchodzi Nowicki

82 min. Za Wozniaka wchodzi Gwizd

78 min. Za Jagodzinskiego wchodzi Kowalski

77 min. Za Wolka wchodzi Lecki

72 min. Oswald z dystansu - bramkarz z problemami wybija

70 min. Kot huknal nad bramka

68 min. Szansa Krzyczmanika - broni Haas

66 min. Brzozowski glowa nad bramka

1-5 Kot, 65 min. - natychmiastowa odpowiedz Grunwaldu - daleka pika do Kota, bramkarz spodziewal się lobu, a Kocik strzelil po ziemii

1-4 D.Figzal, 65 min. - lobuje bramkarza zza linii bocznej

60 min. Za Nowaka wchodzi Sobczyk

57 min. Za Dreszera wchodzi Wroblewski

0-4 Brzozowski, 52 min. - Kot mija obronce w polu karnym i wyklada pilke Brzozie, ktory posyla pilke do siatki

50 min. Brzozowski z wolnego nad bramka

49 min. Wozniak otrzymal pilke w szesnatstce i uderzyl nad bramka

Oba zespoly wyszly bez zmian na druga polowe

Do przerwy: 0-3

45+2 min. Kocik bliski hat tricka, huknal tuz nad bramka z woleja

Sedzia dolicza 2 minuty

44 min. Najlepsza okazja gospodarzy - Krzyczmanik uderzyl zza pola karnego, Haas swietnie na rog

0-3 Kot, 43 min. - indywidualna akcja Kota, ktory z okolic naroznika pola karnego swietnym strzalem-lobem w dlugi rog podwyzsza prowadzenie, zdobywajac swoja 6. bramke w sezonie

39 min. Okazja Grunwaldu - Brzozowski strzela w bramkarza

38 min. Okazja Grunwaldu - Maciongowski strzela w bramkarza

36 min. Grozna akcja gospodarzy, ale bez wykonczenia

34 min. Dreszer zablokowany w dogodnej okazji

33 min. Kolejna okazja Grunwaldu - Oswald nad bramka

Gospodarze probuja atakoqwac, ale na razie bez zagrozenia pod bramka halembian

18 min. Nowak ukarany zolta kartka

17 min. Brzozowski strzela tuz obok bramki

14 min. Brzozowski trafia do siatki, 3-0? Sedzia uznaje po chwili, ze byl spalony

0-2 Brzozowski, 13 min. - Kot wzdluz bramki i Brzozowski dopelnia formalnosci

11 min. Kontra Grunwaldu - Dreszer tuz obok bramki

0-1 Kot, 8 min. - Dreszer rzucil pilke za plecy obroncow do Kota, ktory w sytuacji sam na sam strzelil nad bramkarzem