(strona od¶wieża się automatycznie co 3 minuty)

Grunwald - przynajmniej do 18:20 - LIDEREM

Misztal w drodze do szatni ukarany zolta kartka

KONIEC: 3-2

3-2 Brzozowski, 90+2 min. (karny)

90+1 min. Nowak ukarany druga zolta i w konsekwencji CZERWONA

90 min. Szczypior uderza z wolnego, zawodnik w murze w polu karnym zaslania pilke reka, sedzia wskazuje na KARNY

Sedzia dolicza 3 minuty

89 min. Szpoton ukarany zolta kartka

88 min. Brzozowski uderza po podaniu Kota - broni Bensz

2-2 Misztal, 82 min. - krotko rozegrany rog, Misztal huknal w okienko

81 min. Okazja gosci - Majchrzak paruje pilke na slupek i rog

81 min. Za Dzionske wchodzi Dyrda

2-1 Brzozowski, 78 min. - uderzyl z naroznika nie do obrony przy slupku

75 min. Skiba ukarany zolta kartka

74 min. Lein ukarany zolta kartka

74 min. Za Szczygla wchodzi Lein

71 min. Za Zycha wchodzi Skiba

70 min. Nowak ukarany zolta kartka

1-1 Szczypior, 69 min. (Samobojcza) - po strzale zawodnika Sarmacji pilka odbija się od zawodnika Grunwaldu i wpada do siatki

68 min. Kontra Grunwaldu - Szczypior nad bramka

67 min. Maciongowski mija obronce i uderza - pilka odbija się od slupka i wychodzi w pole

61 min. Dreszer strzela obok bramki

60 min. Jagodzinski uderza po nodze rywala obok bramki

60 min. Podwojna zmiana u gosci - schodza Kozeranski i Barchan, a wchodza Krakowski i Nowak

59 min. Dosrodkowanie z wolnego w pole karne, do pilki dochodzi Kozeranski i glowa trafia do siatki - sedzia boczny już wczesniej zasygnalizowal spalonego

59 min. Uderzenie Jagodzinskiego brobi bramkarz

53 min. Po rogu Sarmacji na pilke nachodzi jeden z zawodnikow gosci - pilka wychodzi poza linie koncowa

Druga polowa rozpoczyna się bez zmian.

Do przerwy: 1-0
Sedzia Wajda, ktory mial lepszy punkt widzenia, zapisal bramke samobojcza bramkarzowi Benszowi
1-0 Brzozowski (samobojcza Derlatka?), 45 min. - po strzale Kota w pilke zle trafil Brzozowski, ta nastepnie tak odbila sie od obroncy (od kolana?), ze wpadla do siatki

43 min. Kot zagrywa do Dreszera, ktory podaje w pole karne do Brzozowskiego, a ten w dogodnej sytuacji zle trafil w pilke i ta opuscila boisko

40 min. Dobra akcja Grunwaldu i szansa na gola - po uderzeniu Kota wybija Bensz, dobitki Brzozowskiego i Dreszera zostaly zablokowane, a Jagodzinski uderzyl niecelnie

39 min. Skorski z wolnego z 30 metrow niecelnie

38 min. Misztal z dystansu niecelnie

29 min. Misztal huknal z okolic linii bocznej tuz obok dalszego slupka

26 min. Brzozowski z naroznika uderza w kierunku krotkiego slupka, broni Bensz

23 min. Misztal przedziera się lewa strona w pole karne i probuje dograc przed bramke, pilka zablokowana wychodzi na aut

18 min. Bł±d obrony Sarmacji, pilke przejmue Kot i uruchamia Dreszera, ktory przy asyscie obroncy uderza na bramke - pewnie broni Bensz

10 min. Brzozowski wrzuca z wolnego, Jagodzinski posyla pilke obok bramki

2 min. Jagodzinski ukarany zolta kartka

Majchrzak - Szczygieł, Szpoton (kpt), Szczypior, Wolek, Maciongowski, Dreszer, Jagodziński, Łęcki, Brzozowski, Kot
Rezerwa: Haas - Nowicki, Kowalski, Simon, Lein
Trener: Wawoczny

Sarmacja:
Bensz - Majka, Derlatka, Wawrzyniak, Dzionsko, Skórski (kpt), Wójcik, Misztal, Zych, Kozerański, Barchan
Rezerwa: Kawecki, Bińkowski, Krakowski, Dyrda, Szpiech, Nowak, Skiba
Trener: Gabiga
(w jego zastepstwie na lawce dzisiaj trener Jakub Komander, poniewaz trebner Gabiga zostal ukarany przez Wydzial Dyscypliny Slaskiego ZPN odsunieciem od prowadzenia druzyny w 2 meczach za wysoce niesportowe zachowanie podczas jednego z ostatnich meczow IV ligi)

Dodał: Leszek 21.09.2013 (Saturday) 10:19