Archiwum 2013

Grunwald - Raków II 4-0 (3-0)

KONIEC: 4-0

92 min. Lecki posyla pilke lobem - goscie zazegnuja niebezpieczenstwo

Sedzia dolicza 2 minuty

90 min. Trzy szanse gosci - dwukrotnie broni Haas, a raz blokuje pilke Oswald

89 min. Za Brzozowskiego wchodzi Simon

89 min. Maciongowski sam na sam - broni bramkarz

88 min. Buczkowski zza pola karnego obok slupka

84 min. Za Jagodzinskiego wchodzi Kowalski

81 min. Za Gore wchodzi Krajza

4-0 Lecki, 78 min. (glowa) - Kot uciekl prawa strona i dogral na dlugi slupek, gdzie nadbiegl Lecki i glowa poslal pilke do siatki

75 i 76 min. Okazje Wroblewskiego i dwukrotnie broni Stepien

73 min. Sliwakowski wychodzi sam na sam i znakomicie broni Haas

Goscie nieustannie atakuja, Grunwald na razie wychodzi obronna reka

69 min. Za Swierka wchodzi Sliwakowski

67 min. Haas sprzata przed nosa pilke Swierkowi

64 min. Okazja Rakowa - Wiktorek przegrywa pojedynek z Haasem, pierwsza dobitka zablokowana przez Oswalda, a druga broni Haas

63 min. Za Dreszera wchodzi Wroblewski

61 min. Strzelecki glowa po rogu nad bramka

61 min. Za Czerwinskiego wchodzi Wiktorek

60 min. Brzozowski lobem nad bramka gosci

51 min. Wisniewski ukarany zolta kartka

Na druga polowe oba zespoly wychodza bez zmian

Do przerwy: 3-0

Sedzia dolicza 1 minute

35 min. Brzozowski strzela zza szesnastki - broni bramkarz

34 min. Okazje Grunwaldu - Maciongowski zablokowany, a Szczypior niecelnie

33 min. Haas w dobrym stylu paruje grozne uderzenie Wisniewskiego

31 min. Za Jelonka wchodzi Buczkowski

3-0 Szpoton, 30 min. (glowa) - Szczypior wrzuca z rogu i Szpoton pokonuje bramkarza mimo asysty obroncy

27 min. Maciongowski strzela z dystansu centymetry obok slupka

2-0 Kot, 17 min. - szybka akcja Grunwaldu, Szczypior zagrywa w pole karne, gdzie najszybciej jest Kot i nie daje szans bramkarzowi

9 min. Czerwinski uderzyl zza pola karnego - Haas z najwyzszym trudem wybija na rog; znakomita okazja do wyrownania

7 min. Maciongowski niecelnie nad bramka

4 min. Sytuacja dwa na dwa, Dreszer jednak zamiast dogrywac probowal sam i obronca wybil pilke

1-0 Brzozowski, 2 min. - pierwsza akcja Grunwaldu i 1-0, Dreszer nie trafia w polu karnym w pilke, do ktorej dochodzi Brzozowski i strzalem przy slupku daje prowadzenie 'Zielonym'

Sędziowie: Marcin Kasprzyk - Rafał Lasyk, Tomasz Zemela (Bytom)

Haas - Oswald, Szpoton (kpt), Łęcki - Wolek - Dreszer, Maciongowski, Jagodziński, Szczypior - Kot, Brzozowski
Rezerwa: Majchrzak - Nowicki, Lein, Wróblewski, Kowalski, Simon, Szczygieł
Trener: Wawoczny