Gurbisz - Burdzik, Palacz, Chmielarski, Majchrzyk, Witek (kpt), Kowalczyk, Zdebel, Ogłoza
oraz Kurpas - Tarabura, Krawczyk, Brachmański, Gosz, Aruczan, Wojtaczka, Bartoszek, Borończyk
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

Na trzy kolejki przed zakończeniem rundy rewanżowej podopieczni Dariusza Czecha zapewnili sobie awans do najlepszej ósemki w roczniku 2001. Wiosną w grupie mistrzowskiej zagrają po 4 najlepsze zespoły z grupy I i II.

"Zieloni" rozgromili dzisiaj Pogoń 10-1. Wynik otworzył w 8. minucie Dawid Ogłoza wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Po chwili mogło być 2-0, jednak Kamil Witek w znakomitej sytuacji strzelił obok bramki. 2-0 zrobiło się w 12. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rogu Roberta Burdzika głową do siatki trafił Paweł Majchrzyk. Trzy minuty później bramkarza Pogoni pokonał Dawid Ogłoza. Kolejną szansę miał kapitan Kamil Witek, ale trafił w słupek. Na 4-0 w 17. minucie podwyższył Adam Gosz. W kolejnej akcji po raz trzeci przed szansą zdobycia bramki stanął Kamil Witek i ponownie się pomylił. Halembianie dalej atakowali i stwarzali kolejne okazje. W 22. minucie obok bramki uderzył Jakub Wojtaczka, a po chwili drogę do siatki znalazł już Adam Gosz. W 24. minucie wynik do przerwy ustalił Kamil Witek, który w końcu pokonał bramkarza z Nowego Bytomia. Po wrzutce z wolnego Roberta Burdzika bramkarz wybił piłkę wprost na klatkę piersiową kapitana Grunwaldu i piłka wpadła do siatki. Przed przerwą bramkę mogli jeszcze zdobyć Robert Burdzik (słupek) i dwukrotnie Kamil Witek - raz nie trafił z bliska do siatki, a za drugim bramkarz sparował jego uderzenie.
W pierwszych 20 minutach II połowy "Zieloni" mieli kilka okazji, ale ich nie wykorzystali - m.in. Adam Gosz lobem trafił w poprzeczkę, Dawid Ogłoza uderzył nad bramką, a Michał Kowalczyk przegrał pojedynek z bramkarzem. W końcu do siatki Pogoni - w 50. minucie - trafił Arkadiusz Bartoszek, a niespełna 60 sekund później Dawid Ogłoza. Kolejne okazje mieli Mateusz Krawczyk i Arkadiusz Bartoszek. W 54. minucie wynik na 9-0 podwyższył Paweł Majchrzyk, a strzelanie Grunwaldu zakończył Adam Gosz zdobywając 10. gola. W ostatniej minucie goście stworzyli jedyną sytuację w meczu i zamienili ją na honorową bramkę.