Archiwum 2013

Relacja na zywo
Zaglebiak - Grunwald 1-4 (1-3)

Wyzwolenie 0-1 Piaski, Zarki 0-1 Concordia, Kamienica 1-0 Gwarek, Wozniki 2-2 Grodziec

KONIEC: 1-4

90+2 min. Za Kota wchodzi Lein

Sedzia dolicza 2 minuty

88 min. Za Dreszera wchodzi Simon

86 min. Paluch ukarany zolta kartka

85 min. Za Jagodzinskiego wchodzi Kowalski

81 min. Za Szczypiora wchodzi Wroblewski

80 min. Po zagraniu Jagodzinskiego wzdluz bramki w pilke nie trafia Dreszer

79 min. Znakomita okazja Pawezowskiego, ktory nie trafia do pustej bramki

76 min. Za Soniewskiego wchodzi Staszczyszyn

68 min. Schodzi Jurczynski a wchodzi Pawezowski

64 min. Jurczynski ukarany zolta kartka

60 min. Podwojna zmiana u gospodarzy - schodza Sularz (wchodzi Wawszyk) i Stefanski (wchodzi Blaszka)

59 min. Brzoza zagrywa swietna pilke za obroncow do Kota, ktory w sytuacji sam na sam trafia w bramkarza

57 min. Maciongowski zagrywa wzdluz bramki, ale nikt nie trafia w pilke

1-4 Brzozowski, 56 min. - Maciongowski zagrywa z wolnego, pilka odbija się od obroncy i zostawia ja Szpoton, Brzozowski technicznie strzela przy slupku

47 min. Po rogu glowke Szpotona z linii wybija obronca

46 min. Niedokladne dogranie bramkarza, pilke przejmuje Dreszer i strzela od razu bramkarz wybija na rog

Do przerwy: Wyzwolenie 0-1 Piaski

Do przerwy: 1-3 - po slabym pocztaku Zieloni w koncu zaczeli grac

1-3 Kot, 43 min. - Szczypior wchodzi w pole karne i wycofuje do Kota, a ten pokonuje bramkarza

1-2 Jagodzinski, 40 min. (Glowa) - po strzale Brzozowskiego bramkarz odbil pilke, ktora przelamala mu rece i Jagodzinski glowa trafi do pustej bramki

38 min. Kot minimalnie obok bramki

Grunwald w natarciu, Szczypior obok bramki

32 min. Szansa Kota, wybijaja obroncy

1-1 Szpoton, 29 min. - Brzozowski wrzuca z rogu i Szpoton - wyjatkowo noga a nie glowa - pokonuje bramkarza

1-0 Szopa, 22 min. (Karny) - Zieloni zasluzenie przegrywaja

21 min. Haas fauluje Strumienia w polu karnym - KARNY

17 min. Kolejna okazja gospodarzy, tym razem Szopy i znowu paruje strzal Haas

15 min. Dreszer wychodzi sam na sam - gora bramkarz

14 min. Wierzbicki ukarany zolta kartka

12 min. Kolejna szansa Zaglebiaka - pilka rzucona w szesnastke, do pilki dochodzi Strumien i uderzan Haas wybija

6 min. Druga okazja gospodarzy - znowu akcja lewa strona, podanie przed bramke, Strumien uderza obok bramki

3 min. Paluch ucieka Oswaldowi lewa strona, wjezdza w pole karke i jego strzal na rog wybija Haas

Sedzia: Jakub Kolodziejczyk (Bytom)