Relacja na zywo
Zieloni - Grunwald 1-4 (0-2)

Piaski 0-1 Slavia (po karnym Gancarczyka w 93. minucie)

Kamienica 1-3 Concordia, Sarmacja 2-0 Gwarek, Wyzwolenie 0-1 Przyszlosc

KONIEC: 1-4, bramka Zarek, ktorej nie było - 'dzięki' temu Grunwald stracil Mistrza Jesieni na rzecz Gornika Piaski

Sedzia zakonczyl mecz bez doliczania czasu...

89 min. Haas ukarany zolta kartka za protesty

Kontrowerysjna sytuacja

1-4 Frukacz, 89 min. - rykoszet, Haas wybija sprzed linii, boczny stojac kilka metrow od choragiewki sygnalizuje bramke i sedzia glowny ja uznaje...

86 min. Za Brzozowskiego wchodzi Lein, a za Jagodzinskiego - Kowalski

0-4 Brzozowski, 85 min. - po wybiciu z wlasnej polowy przez Dreszera Brzozowski pedzi sam na sam i pokonuje bramkarza

Co chwile kotluje się pod bramka Zarek, bramka wisi w powietrzu

79 min. Za Oziebale wchodzi Jawura

77 min. Po strzale Szczypiora bramkarza ratuje sytuacje i wybija pilke nogami

76 min. Za Glinskiego wchodzi Myga, a za Kota - Wroblewski

75 min. Brzozowski zgrywa mocno wzdluz pola karnego, Kot wslizgiem trafia pilka w bramkarza

73 min. Dreszer uderza - bramkarz wybija

Jeszcze jedna bramka i Grunwald bedzie mistrzem jesieni

0-3 Jagodzinski, 71 min. - Brzozowski poszedl lewa strona i dogral do Jagody, ktory uderzyl i pilka po odbiciu od obroncy trafia do siatki

70 min. Dreszer poklepal z Brzozowskim i w doskonalej sytuacji podal bramkarzowi

62 min. Za Lamcha wchodzi Frukacz

62 min. Kontra Grunwaldu - Brzozowski trafia zza szesnastki w zewnetrzna czesc slupka

58 min. Brodzinski otrzymuje pilke na boku pola karnego i strzela po dlugim - pilka przechodzi obok slupka

Kontra Grunwaldu po karnym - bramkarz puszcza pod brzuchem strzal Brzozowskiego, pilka wychodzi na rog

KARNY - Haas wybija strzal Duckiego z 11 metrow

53 min. Oswald zagrywa reka w polu karnym - KARNY

52 min. Lamch ukarany zolta kartka

46 min. Za Konieczke wchodzi Brodzinski

Do przerwy: 0-2

Sedzia dolicza 1 minute

45 min. Zawodnik gospodarzy wchodzi w pole karne i dogrywa do Oziebaly, w zamieszaniu pilka trafia w Haasa, po chwili pilka wstrzelona przed bramke dociera ponownie do Oziebaly, ale ten fatalnie uderzyl nad bramka

0-2 Brzozowski, 39 min. - kontra, Maciongowski uciekl prawa strona i dogral przed bramke do Brzozowskiego, ktory przyjal pilke przed bramkarzem i poslal ja obok niego

25 min. Konieczko wchodzi w pole karne i uderza wysoko obok bramki

Nad stadionem leje jak z cebra

10 min. Jagodzinski zza pola karnego uderzyl tuz obok slupka

8 min. Powinno byc 0-2, Jagodzinski znalazl się przed bramka po swietnym podaniu z pola i zamiast strzelac szukal Kota, wybita pilka trafila do Brzozowskiego, jego strzal bramkarz wyplul w bok, doszedl do plki Kot i z bardzo ostrego kata trafik w boczna siatke

0-1 Kot, 6 min. - Brzozowski ruszyl prawa strona i wycofal przed bramke, gdzie byl Kot, po strzale ktorego bramkarz nie zdolal wybic pilki na tyle, ze przekroczyla ona linie, pilke dobil jeszcze Dreszer