Relacja na żywo
Grunwald - Ruch II 2-1 (0-0)

(strona od¶wieża się automatycznie co 3 minuty)

KONIEC: 2-1 - Grunwald otrzymal puchar z rak przedstawicieli Podokregu Katowice

92 min. Za Dreszera wchodzi Kowalski

Sedzia dolicza 3 minuty

90 min. Obronca wybija w polu karnym pilke Leckiemu spod nog

89 min. Za Wlodyke wchodzi Wegrzyn

85 min. Za Leina wchodzi Simon

85 min. Brodzinski z dystansu obok slupka

82 min. Pilka meczowa Grunwaldu - Kot wychodzi sam na sam, ma duzo czasu i jego strzal blokuje obronca

2-1 Kot, 80 min. - Szczypior wypuszcza Kot, ktory mimo asysty obroncy pokonuje Solinskiego

79 min. Ponownie aktywny Dreszer, tym razem uderza zza szesnastki, Solinski paruje na rog

74 min. Sytuacja bramkowa Zielonych - Dreszer minal obroncow i pociagnal do linii koncowej i odegral przed bramke, gdzie Szpoton uderzyl wysoko nad poprzeczka

1-1 Chwastek, 73 min. - zle rozegranie pilki przez Grunwald, pilke przejmuje Ruch, Chwastek otrzymuje futbolowke na wolne pole i pokonuje Haasa uderzeniem przy slupku

68 min. Haas dalekim wybiegiem uprzedza pedzacego do pilki Chwastka

62 min. Podwojna zmiana u Niebieskich - schodza Trojak i Szymanski, a wchodza Korczynski i Kreft

61 min. Dreszer strzela z wolnego z naroznika pola karnego - Solinski swietna parada wybija pilke na rog

59 min. Wlodarczyk z dystansu posyla pilke kilka metrow obok slupka

1-0 Szpoton, 47 min. - Maciongowski ruszyl lewa strona i wrzucil w pole karne, gdzie nadbiegajacy i niepilnowany Szpoton strzela obok Solinskiego

Do przerwy: 0-0

Sedzia dolicza 1 minute

Obie strony atakuja ale bez efektu koncowego

18 min. Swietna okazja Grunwaldu - Komor glowa zbyt lekko do bramkarza, do pilki doskakuje Kot i z woleja strzela nad poprzeczka

18 min. Po rogu glowkowal Brodzinski - broni Haas

16 min. Trojak pogral z klepy z Lipskim i majac przed soba bramkarza uderzyl obok bramki

7 min. Szymanski z lewej strony pola karnego uderza niecelnie po dlugim rogu

6 min. Dreszer wchodzi w pole karne z lewej strony i powstrzymuje go bramkarz

2 min. Trojak tuz zza linii szesnastki trafia w poprzeczke

Zmiana przed pierwszym gwizdkiem w Grunwaldzie - za Jagodzinskiego do pierwszej '11' wskoczyl Szczygiel

Sędziowie: Rafał Rokosz, Damian Rokosz, Grzegorz Majcher (Katowice)