Archiwum 2013

Kolejny trening za "Zielonymi"

Dzisiaj piłkarze Grunwaldu mają dzień wolny. Wczoraj z kolei trenowali w hali Zgody w Bielszowicach. W 1,5-godzinnym treningu wzięło udział 22 zawodników. Wśród nich pojawili się m.in. po raz pierwszy Mateusz Dreszer i Mohamed Lamlih, juniorzy Marcin Konieczny i Piotr Siwica czy powracający po wypożyczeniu do Unii Bieruń Stary, Michał Zuga.

Michał Zuga w Unii w Klasie Okręgowej w rundzie jesiennej rozegrał 14 meczów i zdobył 1 bramkę, natomiast juniorzy Grunwaldu w Okręgowej Lidze Juniorów - Marcin Konieczny w 12 meczach strzelił 3 bramki, a Piotr Siwica w 10 meczach zaliczył 8 trafień, z czego aż połowę uzyskał w meczu z Sarmacją (7-1).

W czwartek Grunwald trenuje w hali MOSiR w Halembie. Początek 90-minutowych zajęć zaplanowany został na godz. 18.00.

Dodał: Leszek 09.01.2013 (Wednesday) 16:58