Archiwum 2013

Trampkarze '01: Grunwald 7-0 Wawel Wirek

Trampkarze rocznika 2001 w pełni zrehabilitowali się za niedzielną porażkę z liderem Ruchem Chorzów, pokonując rówieśników z Wirku 7-0 (5-0).

Wynik ładnym uderzeniem otworzył kapitan Witek. Na 2-0 podwyższył Burdzik, który swoim strzałem kompletnie zaskoczył bramkarza gości. Trzecią bramkę z bliska głową posłał do siatki Majchrzyk. Czwarty gol oraz oba z drugiej części spotkania były dziełem Ogłazy, a przedzielił je Majchrzyk, wpisując się na listę strzelców tuż przed przerwą. Wawel najlepsze okazje do zdobycia choćby honorowego trafienia miał w drugiej połowie, ale świetnie w bramce spisywał się Kurpas broniąc dwukrotnie w sytuacji sam na sam, a raz z pomocą przyszły mu poprzeczka i spojenie.

Kurpas - Burdzik, Aruczan, Palacz, Chmielarski, Majchrzyk, Witek (kpt), Kowalczyk, Ogłoza.
Na zmiany wchodzili: Wojtaczka, Brachmański, Gurbisz, Zdebel, Bartoszek, Borończyk, Tarabura, Krawczyk.
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik zespołu: Krzysztof BURDZIK.

Bramki: Ogłoza 3, Majchrzyk 2, Witek oraz Burdzik.

Dodał: sw_franek 16.04.2013 (Tuesday) 23:06