Grunwald Ruda Śląska  1-2  Slavia Ruda Śląska  (1-1)

Kurpas - Burdzik, Aruczan, Palacz, Chmielarski, Majchrzyk, Witek (kpt), Kowalczyk, Ogłoza
Na zmiany wchodzili: Bartoszek, Borończyk, Brachmański, Dreszer, Gurbisz, Krawczyk, Tarabura, Wojtaczka, Zdebel
Trener: Dariusz CZECH
Kierownik: Krzysztof BURDZIK

W meczu derbowym ligi trampkarzy 2001 Grunwald uległ Slavii 1-2. W I połowie bramki padły w końcówce. W 23. minucie po akcji Slavii Robert Burdzik zmienił niefortunnie kierunek lotu piłki, czym zaskoczył własnego bramkarza. W ostatniej minucie pierwszej odsłony wyrównał Dawid Ogłoza, który minął kilku obrońców i nie dał szans bramkarzowi. W drugich 30 minutach "Zieloni" mieli trzy "setki", ale za każdym razem górą był bramkarz gości. Na pięć minut przed końcem meczu niewykorzystane sytuacje zemściły się i goście skutecznie wykończyli kontrę. Po chwili Grunwald miał świetną okazję do wyrównania, jednak piłka zatrzymała się po raz kolejny na bramkarzu.

Dodał: Leszek 21.04.2013 (Sunday) 20:20