Grunwald Ruda Śląska  3-1  Strażak Mikołów  (1-1)

2-1 Kot, 47 min. - po podaniu Brzozowskiego
3-1 Oswald, 76 min. - dobitka po strzale Brzozowskiego w słupek

Testowany 1 - Oswald, Testowany 2, Lein - Łęcki, Testowany 3, Kowalski, Dreszer, Jagodziński - Simon, Kot

II połowa:
Majchrzak - Oswald, Testowany 2, Wolek - Szpoton - Ciołek, Maciongowski, Dreszer, Jagodziński - Kot, Brzozowski

Trener: Teodor Wawoczny
II trener: Jacek Bratek

W drugim sparingu Grunwald zmierzył się z występującym w Klasie Okręgowej Strażakiem Mikołów i zwyciężył 3-1.
Tak jak w poprzednim spotkaniu halembianie mieli wiele okazji bramkowych, z których wykorzystali 3. Goście stawali przed szansą zdobycia gola dwa razy mniej. W I połowie Grunwald stworzył 6 okazji i jedną - swoją pierwszą - zamienił na gola, a Strażak z 3 dobrych sytuacji jedną sfinalizował bramką. Wynik w 6. minucie otworzył Dariusz Kot po podaniu Marcina Łęckiego. Wyrównał 13 minut przed końcem tej odsłony Szymon Tabacki w sytuacji sam na sam. "Zieloni" dwukrotnie w I połowie opieczętowali bramkę - w 33. minucie po rzucie rożnym Grunwaldu Zawodnik testowany 2 trafił głową w słupek, a w 39. minucie po strzale Łęckiego piłka zatrzymała się na poprzeczce.
Drugą część spotkania Grunwald zaczął od gola. Po zagraniu Michała Brzozowskiego za obrońców Dariusz Kot minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Po chwili po rzucie rożnym do siatki trafił Zawodnik testowany 2, jednak sędzia odgwizdał faul na obrońcy Strażaka. Wynik meczu ustalił w 76. minucie Szymon Oswald, który - zrehabilitował się za przestrzeloną "setkę" kilkadziesiąt sekund wcześniej - dobił uderzenie Brzozowskiego w słupek. W drugich 45 minutach halembianie mieli 10 okazji, a Strażak 5.

Dodał: Leszek 08.02.2014 (Saturday) 19:02