1-1 Brzozowski - karny, 17 min. - po faulu na Kocie
2-1 Maciongowski, 43 min. - dobitka po strzale Dreszera
3-2 Brzozowski 68 min. - po podaniu Dreszera

Zaw. testowany (65. Majchrzak) - Szczypior, Szpoton, Lein (62. Nowicki) - Dreszer, Kowalski (64. Szczygieł), Maciongowski, Jagodziński, Wróblewski - Kot (64. Simon), Brzozowski
II trener: Jacek BRATEK

PIOTRÓWKA:
Radkiewicz (Zaw. testowany) - Sroka (da Silva), Iwan (Keneth), Pepe, Filipe - Dziliński, Galdino, Ostap - Junior, Taras - Beto (Tala)
Trener: Tomasz HEJDUK

W dzisiejszym sparingu rozegranym w Nowym Bytomiu zieloni pokonali LZS Piotrówkę 3-2 (2-1). Wynik otworzyli goście, kiedy to obrońcy zielonych za krótko wybili piłkę z własnego pola karnego, piłka wróciła do Beto, a ten będąc w dobrej sytuacji nie dał większych szans bramkarzowi, posyłając piłkę obok słupka. Odpowiedź gospodarzy przyszła już chwilę później. Kowalski zagrał piłkę do Kota, ten został sfaulowany w polu karnym i sędzia wskazał na 11. metr. Do piłki podszedł Brzozowski i pewnym uderzeniem przy słupku dał wyrównanie. W 23. minucie sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Kot, ale przegrał ten pojedynek. W 24. minucie obok bramki uderzył Wróblewski. Na dwie minuty przed przerwą Grunwald objął prowadzenie. Z wolnego uderzał Brzozowski, bramkarz odbił piłkę przed pole karne, dopadł do niej Dreszer i uderzył na bramkę, ponownie lepszy okazał się bramkarz ale już przy kolejnej dobitce, tym razem Maciongowskiego, musiał wyciągać piłkę z siatki.

W 60. minucie Kot dostał piłkę za plecy obrońców, wbiegł w pole karne ale w ostatniej chwili został zablokowany. W 65. minucie świetnym uderzeniem z wolnego popisał się Junior i doprowadził do remisu. Odpowiedź zielonych ponownie była natychmiastowa. Brzozowski wbiegł z piłką w pole karne ale nie trafił na bramkę. Piłka jednak nie opuściła boiska, dobiegł do niej Dreszer i dośrodkował futbolówkę ponownie w pole karne a tam Brzozowski z bliska nie dał szans bramkarzowi. W 72. minucie Brzozowski uderzył obok słupka, w 78. minucie nad poprzeczką. W 79. Piotrówka miała okazję na remis, ale napastnik gości uderzył minimalnie obok słupka.

Dodał: sw_franek 15.02.2014 (Saturday) 20:14