Archiwum 2014

Relacja na zywo
Kamienica - Grunwald 1-4 (0-1)

KONIEC: 1-4

1-4 Wroblewski, 90+3 min. - kontra, Ciolek do Wroblewskiego, ktory strzela obok bezradnego bramkarza

Sedzia dolicza 3 minuty

89 min. Ciolek ukarany zolta kartka

84 min. Dreszer ukarany zolta kartka

83 min. Za Szczypiora wchodzi Szczygiel

80 min. Za Rysia wchodzi Nitecki

69 min. Wolny Kamienicy - R.Czerwinski wrzuca, Sosenkiewicz uprzedza Soldaka i glowa strzela nad bramka

67 min. Zmiany w obu zespolach - u gospodarzy za M.Czerwinskiego wchodzi Bolechowski, a w Grunwaldzie za Jagodzinskiego - Wroblewski

1-3 Ciolek, 59 min. - pilka wybita z wlasnej polowy, obroncy gospodarzy fatalnie się zachowuja, obok pilki sa Kot i Ciolek, Kocik zostawia ja Ciolkowi, a ten strzela między nogami bramkarza

57 min. Oswald ukarany zoltkiem

52 min. Faulowany Brzozowski, pilka przechodzi za obrone, gdzie przeszedl Kot i sedzia gwizda... I wraca do faulu na Brzozie, Kocik wychodzil sam na sam

1-2 Szpoton, 51 min. - szybka odpowiedz Zielonych; po rogu i wybitej pilce jeszcze jedna wrzutka i Szpoton z bliska trafia do siatki

1-1 R.Czerwinski, 48 min. (Karny) - od slupka, Soldak byl nlisko

48 min. Maciongowski ukarany zoltkiem za dyskusje

47 min. Pilka trafia w reke Maciongowskiego - KARNY

46 min. Dwie zmiany u gospodarzy - zeszli Sliwakowski i Skwarczynski, a weszli Switala i Wisniowski

Do przerwy: 0-1

45+1 min. Szymczyk zatrzymuje kontre Grunwaldu i zostaje ukarany zolta kartka

Sedzia dolicza 1 minute

43 min. Znakomita sytuacja Grunwaldu - po strzale Dreszera obronca zablokowal pilke, do ktorej doszedl Kot i z bliska poslal ja obok bramki

39 min. Soldak wybija nieprzyjemny strzal Noconia zza pola karnego

36 min. R.Czerwinski ukarany zolta kartka

25 min. R.Czerwinski probowal lobem zaskoczyc Soldaka - tuz nad poprzeczka

18 min. Jagodzinski uderzyl zza szesnastki, bramkarz wyplul pilke przed siebie, ale sprzatnal w pore ja sprzed nosa Kotowi

0-1 Brzozowski, 15 min. (wolny) - Brzoza zawinal z wolnego bramkarzowi za plecy zza linii bocznej pola karnego między slupkiem a poprzeczka

5 min. Strata Brzozowskiego, akcja gospodarzy prawa strona, po zagraniu M.Czerwinskiego pilka przeleciala przez pole karne i żaden z zawodnikow Kamienicy nie zamknal akcji