Silesia Lubomia - Beskid Skoczów 3-4 po dogrywce (1-1, 3-3)
Sarmacja Będzin - Czarni-Góral Żywiec 5-2 (2-0)
LKS Kamienica Polska - MLKS Woźniki 0-1 (0-1)

0-8 Szczypior, 90+2 min. i chwile pozniej sedzia zakonczyl mecz

90min. poprzeczka uratowala Zielonych przed utrata bramki

0-7 Oswald, 81min. po podaniu Szpotona do pilki doszedl Oswald i pieknym uderzeniem nie dal szans bramkarzowi

0-6 Kot, 76min. po dosrodkowaniu Szczypiora z pilka minal sie bramkarz i Kot poslal pilke do pustej bramki

74min. za Ciolka pojawil sie Szpoton

66min. za Lamliha w bramce zielonych pojawia sie Majchrzak

0-5 Kot, 62min. po koronkowej akcji pilke dostaje Kot i pewnie pokonuje bramkarza gospodarzy

zmiany u Zielonych, za Dreszera i Jagodzińskiego weszli Szczypior oraz Kot

0-4 Lein 60min. po roznym pilka spada na noge i uderza nie do obrony

0-3 51min. po dosrodkowaniu Dreszera jeden z obroncow niefortunnie trafil w pilke i skierowal ja do wlasnej bramki

Do przerwy 0-2, przed przerwą na bramkę gospodarzy uderzał Jagodziński, bramkarz wybił na róg. Miejscowi najlepsze okazje mieli w 18. i 42min. będąc sam na sam z Lamlihem ale zwycięsko z tych pojedynków wyszedł bramkarz zielonych.

42min. swietna okazja gospodarzy, Lamlih broni w syt. sam na sam i tylko róg dla Dębu

34min. 0-2 Maciongowski

25min. Wolek z 20m trafia w słupek

12min. 0-1 Simon, dobitka po strzale Ciolka